×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

34. piętro w Warsaw Spire. Hargreaves Lansdown z pierwszym centrum technologicznym w Polsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 mar 2018 15:14
  • Aktualizacja: 28 mar 2018 15:31
34. piętro w Warsaw Spire. Hargreaves Lansdown z pierwszym centrum technologicznym w Polsce
fot. Szymon Polański

Hargreaves Lansdown na 34. piętrze Warsaw Spire otworzył centrum technologiczne tworzące rozwiązania IT w ramach Grupy Hargreaves Lansdown. Przestrzeń ma inspirować do kreowania innowacyjnych rozwiązań. Za projekt biura odpowiada pracownia Trzop Architekci. Zaglądamy do środka!

REKLAMA

Hargreaves Lansdown, firma zajmująca się zarządzaniem funduszami inwestycyjnymi i oszczędnościami w Wielkiej Brytanii, otworzyła swoje centrum technologiczne w Warszawie. Misją centrum jest tworzenie, testowanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących nowoczesne technologie, a także dostarczenie bezpiecznego oprogramowania, które ułatwi inwestorom na całym świecie wykonywanie operacji finansowych.

Na swoją siedzibę firma wybrała budynek Warsaw Spire przy Placu Europejskim i obecnie zajmuje 34. piętro. Pracuje tu na razie 50 programistów, ale plany Hargreaves Lansdown ma ambitne. Docelowo firma będzie mieściła się na dwóch piętrach biurowca i będzie poszukiwać kolejnych specjalistów IT. Przestrzeń biurowa w Warsaw Spire miała inspirować do kreatywnych rozwiązań i dlatego, tak ważny był dla inwestora design.

- Przestrzeń, w której pracujemy ma dla nas wszystkich ogromne znaczenie. Dlatego też z dużą dbałością podeszliśmy do kwestii urządzania powierzchni biurowej. Mamy więc nie tylko fenomenalny widok na panoramę Warszawy, ale także komfortowe pokoje tematyczne, kameralną strefę chill-out i przestrzeń kuchenną, a nawet bar zaprojektowany na wzór nowoczesnych kawiarni i pubów. Do współpracy przy aranżacji biura zaprosiliśmy firmę Trzop Architekci i dziś już wiemy, że był to dobry wybór, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego – mówi Aleksandra Babicka, Head of HR w HL Tech.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie