4 Design Days: Polska branża zbroi się. O produkcji mebli tapicerowanychPropertydesign.pl - 02-01-2017 15:38


Jak polscy producenci mebli podbijają świat? Czy produkcja w Polsce się opłaca? Jak wspierać branżę?  O tym będziemy rozmawiać w czasie 4 Design Days w Katowicach.

Przemysł meblarski jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki. - Polscy producenci sprzedają na świecie – to się naprawdę rozwinęło. Polskie firmy przestały mieć kompleksy, bo mamy technologię i odwagę, żeby jej używać. Już teraz pokazują się na największych targach w Europie. I nie widać różnic w produktach, bo są na światowym poziomie – mówił w rozmowie z nami Krystian Kowalski. Projektant spodziewa się, że za kilka lat polskie marki meblowe będą jeszcze bardziej widoczne na świecie.

Podczas 4 Design Days w Katowicach będziemy rozmawiać z designerami i producentami, o tym w co warto inwestować, aby zdobyć nowe rynki i jak wspierać branżę meblarską.

4 Design Days odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 roku. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4DD w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie.  Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.