REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Aïoli kocha zaskakiwać. Tym razem rusza na podbój Katowic

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 maj 2018 12:40
fot. mat. prasowe

Aïoli inspired by Katowice - pod tym hasłem kryje się nowy koncept na katowickiej arenie gastro, który ruszy pełną parą jeszcze w tej połowie roku. Za projekt wnętrza odpowiada Marta Lew.

REKLAMA

Aïoli kocha zaskakiwać – począwszy od słynnych śniadań za 1 zł do kawy, przez lunche w cenie 19,90 zł, wtorkową Margherita i Margarita za 10 zł, czy skończywszy na koktajlowych wieczorach w rytm muzyki płynącej z winyli grających na żywo DJ-i. To, co wyróżnia koncepty Aïoli to też naprawdę dobry design wnętrza.

Aïoli funkcjonuje na polskim rynku już od ponad pięciu lat. Pierwszy koncept powstał w Warszawie przy ulicy Świętokrzyskiej 18 pod szyldem AïOLI Cantine Bar Café Deli. Dynamiczny rozwój dał możliwość dalszym miejscom, zarówno w stolicy (nowa odsłona AïOLI Bread&Aperitivo przy Chmielnej), jak i poza nią (AïOLI inspired by Gdańsk).

Jak mówią przedstawicie marki - „jesteśmy z Warszawy, ale uczymy się śląskiego, bo chcemy wyjść naprzeciw lokalsom, naszym katowickim #aiolifriends!”.

Drzwi do katowickiej kantyny na dobre otworzą się pod koniec maja. Od tego momentu będzie można zamawiać dania rodem z basenu Morza Śródziemnego, a także wege, fit czy burgery.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie