REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Abstrakcyjne formy we wnętrzach

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 31 sie 2018 13:14
Abstrakcyjne formy we wnętrzach
fot. mat. pras.
Abstrakcyjne formy we wnętrzach
Abstrakcyjne formy we wnętrzach

Aranżując wnątrza często staramy się kreować przestrzeń w sposób nietuzinkowy, co pozwala wyrazić naszą osobowość. Osoby, które chciałyby nadać kompozycji wnętrza pewnej dynamiki, powinny zwrócić uwagę na niezwykle modne abstrakcyjne formy dekoracji. Umożliwiają one uzyskanie zindywidualizowanej aranżacji, która wyróżnia przestrzeń oraz przyciąga uwagę osób przebywających w pomieszczeniu. W debiutującej linii płytek od Ceramiki Tubądzin znalazły się wyjątkowe mozaiki i dekory, których design pozwala na tworzenie unikalnego wyglądu wnętrz.

REKLAMA

Mozaiki z kolekcji House of Tones marki Tubądzin tworzą niezwykle popularny wzór chevronu. Pozwala on na zdynamizowanie wizualnego odbioru przestrzeni oraz wyodrębnienie spośród całej aranżacji miejsca, w którym został on wykorzystany. Mozaiki zostały utrzymane w ciepłych odcieniach błękitu, granatu i beżu, które nadają lekkości i miękkości całej aranżacji. Powierzchnię dekorów ściennych, w białej bądź beżowej kolorystyce, zdobią nieregularne linie, które przykuwają wzrok, tworząc intrygującą kompozycję.

Kamienny heksagon

Balance to kolekcja monochromatycznych płytek inspirowanych wyglądem naturalnego kamienia. Jednym z jej elementów jest strukturalna mozaika ścienna w sześciokątnym formacie. Dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – ivory i grey. Ten niezwykle modny format, w połączeniu z nawiązującą do struktury betonu fakturą, pozwala osiągnąć elegancki i jednocześnie nowoczesny efekt wizualny. Mozaika stanowi również idealne tło dla akcentów dekoracyjnych o wyrazistej kolorystyce.

Niczym egipski alabaster

Trawertyn, czyli tzw. tuf wapienny, stanowił jedną z inspiracji dla kolekcji Horizon. Płytki z tej linii charakteryzują się unikalną, satynową powierzchnią, która w połączeniu z ciepłą kolorystyką tworzy przytulne i nowoczesne wnętrze. Akcentami wizualnymi kolekcji są strukturalne, heksagonalne mozaiki ścienne, dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: ivory i black. Ich powierzchnię zdobi prążkowany wzór, który w połączeniu z mieniącą się w świetle fakturą optycznie powiększa przestrzeń, nadając jej subtelnej elegancji.

Abstrakcyjne formy dekoracji wnętrz wprowadzają do przestrzeni dynamikę i artystyczny, elegancki charakter. Wykorzystywanie niejednorodnych form płytek ceramicznych oraz zabawa fakturami i kolorystyką pozwala tworzyć aranżacje, które stanowią odzwierciedlenie naszego charakteru i estetycznej wrażliwości.   

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie