REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Adagio - marka nr 1 aparthoteli w Europie przybywa do Krakowa

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 maj 2018 14:48
Adagio - marka nr 1 aparthoteli w Europie przybywa do Krakowa
ADAGIO fot. mat. prasowe
Adagio - marka nr 1 aparthoteli w Europie przybywa do Krakowa
Adagio - marka nr 1 aparthoteli w Europie przybywa do Krakowa
Adagio - marka nr 1 aparthoteli w Europie przybywa do Krakowa

Orbis podpisał pierwszą umowę zarządzania dla Adagio Aparthotel w Krakowie, na okres 20 lat. Aparthotel będzie oferował 190 komfortowych i przestrzennych pokoi dla gości podróżujących w celach biznesowych, wypoczynkowych i rodzinnych. Adagio Kraków powita pierwszych gości na koniec 2021 roku w stylowych studiach z nowoczesną kuchnią i łazienką oraz w powiększonych apartamentach z oddzielną sypialnią. Nowoczesna koncepcja przestrzeni publicznej zostanie zrealizowana według najnowszych trendów i będzie idealnym miejscem do spotkań gości.

REKLAMA

- Adagio Kraków doskonale dopełnia obecność Orbisu w tej wyjątkowej, całorocznej destynacji w Polsce. Adagio to najlepsza opcja dla tych, którzy poszukują komfortu w apartamencie z usługami hotelowymi dla dodatkowej wygody. Adagio to silna marka, która oferuje nie tylko pokój hotelowy, ale i przestrzeń do życia. Adagio Kraków będzie idealnym rozwiązaniem dla pobytów średnio i długoterminowych, dla podróżujących w celach biznesowych, turystycznych i rodzinnych. Otwiera również nowe horyzonty w strategii rozwoju Orbisu – powiedział Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbis SA.

Adagio Aparthotels jest atrakcyjnym rozwiązaniem i współczesną odpowiedzią na oczekiwania dzisiejszych gości.

W ostatnich latach zmieniły się potrzeby gości. Wielu z nich oczekuje większej elastyczności, przestrzeni i swobody, nie tracąc przy tym standardu usług hotelowych, takich jak recepcja czy sprzątanie. Jednocześnie tryb pracy zmienił się na projektowy, przez co pracownicy przedłużają swoje pobyty podczas podróży służbowych. Aparthotel Adagio pozwala na większy wybór, niezależność i domową, przyjazną atmosferę, a dodatkowo jest wspierany przez usługi hotelowe. Adagio oferuje zróżnicowane ceny, które pozwalają na kontrolę kosztów.

W cenę apartamentów wliczone są liczne usługi, takie jak: recepcja czynna 24/7, wi-fi w hotelu, usługa sprzątania, business corner, fitness, basen w niektórych lokalizacjach. Opcjonalnie dostępne są także: śniadanie w formie bufetu, pralnia i prywatny parking.

Orbis oferuje markę Adagio Aparthotel inwestorom indywidualnym i instytucjonalnym oraz posiada prawo do rozwoju sieci hoteli pod tą marką w 8 krajach Europy Środkowo-Wschodniej: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Serbia, Estonia, Łotwa oraz Litwa. Dzięki swojemu unikalnemu doświadczeniu w zarządzaniu hotelami, Orbis proponuje inwestorom umowy o zarządzanie z pełnym pakietem profesjonalnych usług, narzędzi i „know-how” dotyczącego prowadzenia aparthoteli pod marką Adagio.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie