×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Agencie, zgłoś się! Interaktywna wystawa w centrum handlowym

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 lip 2018 12:30
  • Aktualizacja: 18 lip 2018 12:32
Agencie, zgłoś się! Interaktywna wystawa w centrum handlowym
fot. unsplash

Wykorzystujący metody dedukcji Sherlock Holmes czy może bystra i niepozorna Jane Marple? Już od 20 lipca w Zielonych Arkadach każdy będzie mógł sprawdzić, jakim jest typem szpiega. Podczas interaktywnej wystawy „Top Secret – ściśle tajne” zwiedzający wczują się w rolę agenta do zadań specjalnych, aby podobnie jak on rozwiązywać intrygujące zagadki.

REKLAMA

Spostrzegawczość, kreatywność i umiejętność logicznego myślenia to najważniejsze cechy, które powinien mieć detektyw, ale to nie wystarczy, aby zostać super agentem. Dodatkowym atutem będzie ukończony trening szkoleniowy w tunelu laserowym oraz poprawna obsługa detektywistycznych gadżetów niezbędnych przy rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych zagadek. Wszystkie te umiejętności będzie można nabyć w Zielonych Arkadach od 20 lipca do 5 sierpnia podczas wystawy „Top Secret – ściśle tajne”. W ramach ekspozycji każdy będzie mógł uczestniczyć w tajnej misji i rozwiązać zagadki na miarę Sherlocka Holmesa.

- Interaktywna wystawa „Top Secret – ściśle tajne” to edukacyjna ekspozycja, podczas której zwiedzający będą mogli zobaczyć gadżety najczęściej używane przez detektywów oraz repliki rekwizytów wykorzystywanych przez superbohaterów w najpopularniejszych filmach. A do tego sami wezmą udział w tajnej misji, wcielając się w rolę prawdziwego agenta – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Podczas rozwiązywania zadań bardzo ważny będzie czas działania, ponieważ pierwsze 1000 osób, które dostarczą do Punktu Informacji kartę konkursową z rozwiązaniem zagadki otrzymają atrakcyjny upominek.

Interaktywną wystawę „Top Secret – ściśle tajne” będzie można zwiedzać od 20 lipca do 5 sierpnia w godzinach otwarcia Zielonych Arkad. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie