REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Akcenty w kolorze grafitu we wnętrzu - przegląd grzejników

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 maj 2018 14:00
fot. Luxrad

Mocny akcent kolorystyczny jest we wnętrzu zdecydowanie potrzebny! Mogą to być zarówno dodatki, jak i… grzejniki. Jak się okazuje, grzejnik nie musi być tylko biały i prosty w swojej formie.

REKLAMA

Zwolennicy ciemnych kolorów mają nieco trudniejsze zadanie przy projektowaniu wnętrz. Tutaj trzeba mieć dużo wyczucia i umiejętnie dobierać kolory. Niekażde pomieszczenie nadaje się również do tego, aby ściany i meble miały ciemny kolor. Wtedy wydaję się zdecydowanie mniejsze. Dlatego warto postawić na dodatki. W większości domów, czy mieszkań znajdziemy właśnie grzejnik. Nie musi być on tylko biały. W ofercie np. marki Luxrad znajdziemy całą palętę dostępnych kolorów, w tym również modele w kolorze grafitowym.

Grzejniki dekoracyjne w modnych kolorach szarości, czy grafitu kojarzą się z nowoczesnością. Ozdobne grzejniki w takich kolorach szczególnie pasują do wnętrz minimalistycznych i industrialnych, w których panuje raczej surowy klimat. I tak np. grzejnik Zeus urzeka ciekawym wzorem, zaś grzejnik Everest poza swoim kolorem, zwraca również uwagę swoim kształtem.

Czas na łazienkę

Biały to kolor, który zawsze i wszędzie będzie dobrze wyglądał. W każdej wersji, również jako dodatek. Od jakiegoś czasu widzimy dwa trendy, z jednej strony kolory w łazience – fiolety, brązy, szarości, a z drugiej nadal biel. Ceramika łazienkowa, meble, czasem również armatura. A gdyby tak przełamać to kolorem? I tutaj ponownie możemy to zrobić dzięki grzejnikowi. Do łazienki idealnie pasuje np. model Kastor. Połączenie trójkątnych profili z prostokątnymi – płaskimi rurkami daje wrażenie ekskluzywnego elementu wnętrza.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie