Alex Kravetz przywrócił blask ikonie hotelarstwaPropertyDesign.pl - 24-10-2017 15:59


Sieć Sheraton Hotels & Resorts ogłosiła, że flagowy obiekt tej marki w Polsce – Sheraton Warsaw Hotel został odnowiony. Renowacja objęła wszystkie pokoje hotelowe. Projekt autorstwa londyńskiego architekta Alexa Kravetza łączy szykowne, współczesne wzornictwo pokojów z tradycją i doskonałą lokalizacją przy Placu Trzech Krzyży.


Hotel Sheraton Warsaw oferuje 350 przestronnych pokoi i apartamentów. Londyński projektant, Alex Kravetz, stworzył rezydencjonalny wystrój, który zadowoli biznesmenów, wysokiej rangi dyplomatów, jak i osoby podróżujące dla przyjemności. Apartamenty hotelowe oferują sieć połączonych ze sobą pomieszczeń, gdzie praca może w przyjemny sposób łączyć się z relaksem. W każdym pokoju można znaleźć otwierane okno. W skład zestawu sypialnianego Sheraton Signature Sleep Experience wchodzi słynne łóżko wyprodukowane specjalnie dla marki Sheraton, które eliminuje występowanie wszelkich punktów ucisku, tym samym zapewniając spokojny sen po długim locie, intensywnych ćwiczeniach fizycznych lub zwiedzaniu Warszawy.

- Pracowałem przy tym projekcie z olbrzymią przyjemnością. Renowacja przywraca blask ikonie hotelarstwa, która łączy tradycję i wspaniałą lokalizację z eleganckim, współczesnym wzornictwem pokojów – mówi Alex Kravetz.

Pierwsze odnowione piętra hotelowe zostały już oddane do użytku gości, a cała renowacja zakończy się do końca 2017 roku.  

- Renowacja krok milowy dla marki Sheraton w Polsce. Warszawski Sheraton od początku istnienia był miejscem spotkań osobistości, szefów państw i liderów biznesu, a także ulubionym hotelem turystów, wielokrotnie nagradzanym za nienaganną obsługę. Przywracamy blask ikonie, by stanowiła flagowy obiekt marki Sheraton w Polsce – mówi Gonçalo Duarte Silva, dyrektor generalny Sheraton Warsaw Hotel.

Hotel jest położony na rogu Placu Trzech Krzyży, przy Parku Ujazdowskim, otoczony tętniącymi życiem restauracjami, instytucjami rządowymi i eleganckimi butikami. To doskonałe miejsce dla gości pragnących odprężyć się w atmosferze sprzyjającej nawiązywaniu nowych kontaktów, wypocząć w szykownych i wygodnych wnętrzach utrzymanych w nowoczesnym stylu i skosztować niezapomnianych dzieł sztuki kulinarnej.

W sercu hotelu znajduje się przestrzeń bankietowa zarezerwowana dla wydarzeń specjalnych, rozciągająca się na dwóch piętrach. Walory przestrzeni konferencyjnej uzupełnia dodatkowo słynna w całej stolicy oferta kulinarna i niezawodna jakość obsługi.

Pokoje i apartamenty klubowe zapewniają także dostęp do wyremontowanego Salonu Sheraton Club: prywatnej przestrzeni, w której goście mogą korzystać z darmowego Wi-Fi, darmowego śniadania, napoi i przekąsek w ciągu dnia, a także wieczornych cocktaili, z dużym wyborem alkoholi i przekąsek.