REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

AlmiDecor zaskakuje. W nowej odsłonie z nowym inwestorem i dyrektor artystyczną

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 lip 2018 10:45
AlmiDecor zaskakuje. W nowej odsłonie z nowym inwestorem i dyrektor artystyczną
fot. mat. prasowe

Współpraca ze znaną polską projektantką - Dorotą Koziarą, nowa formuła sprzedaży, powrót do klasyki i poszerzenie oferty o najnowsze osiągnięcia polskiego i światowego designu - to nowa odsłona marki AlmiDecor z nowym inwestorem - Grupą Fargotex.

REKLAMA

AlmiDecor wraz z nowym inwestorem - Grupą Fargotex, ponownie wkracza na polski i zagraniczny rynek. Dyrektorem artystycznym marki została Dorota Koziara, znana polska projektantka, prowadząca swoje studio w Mediolanie.

Po tym, jak pod koniec 2017 roku nowym inwestorem marki została Grupa Fargotex, największy w Polsce dystrybutor tkanin obiciowych i dekoracyjnych, najważniejszym celem AlmiDecor jest rozwój sklepu internetowego AlmiDecor.com oraz zmiana specyfiki marki. Nowe AlmiDecor ma teraz łączyć klasykę z nowoczesnością oraz poszerzyć ofertę o nowe marki w kategorii Premium i współczesny design. Wzbogacenie gamy produktów o nowoczesnej stylistyce, pozwoli dotrzeć do jeszcze większej grupy klientów. Oferta będzie rozbudowywana w oparciu o ich aktualne potrzeby oraz obowiązujące tendencje w wystroju wnętrz.

Kolejną istotną zmianą w AlmiDecor jest nawiązanie współpracy z Dorotą Koziarą, czołową polską projektantką, która objęła funkcję dyrektora artystycznego. Projektantka od lat współpracuje z uznanymi, światowymi markami, m.in. z guru współczesnego designu Alessandro Mendinim i Atelier Mendini w Mediolanie, projektuje między innymi dla takich marek jak Christian Dior, Alessi, Swatch, Philips. Zajmuje się także promocją i krytyką designu oraz promuje współczesny design w świecie jako Art Dyrektor wielu wystaw.

- AlmiDecor w nowej odsłonie to marka, która ma być odpowiedzią dla klientów, którzy cenią indywidualność i wyjątkowość we wnętrzach zarówno tych użyteczności prywatnej, jak i publicznej. Atmosfera wnętrz, w których przebywamy wpływa na nasze samopoczucie, budzi w nas emocje. Chcemy proponować klientom szeroką ofertę produktów, dzięki którym każdy będzie mógł według własnego gustu zbudować swoje niepowtarzalne wnętrza, a my będziemy wspomagać w tym klientów zarówno prywatnych, jak i architektów rozbudowując ofertę AlmiDecor contract. Stawiamy na współczesny design, nie bojąc się łączyć go z dobrą klasyką. Tak tworzone wnętrza budują przyjazną, indywidualną atmosferę gdzie historia łączy się ze współczesną kreatywnością i innowacyjnością. W dziedzinach współczesnego designu współpracujemy z przodującymi w świecie markami w tej dziedzinie. W nowym AlmiDecor kładziemy duży nacisk na tworzenie kolekcji pod marką własną AlmiDecor  - mówi Dorota Koziara.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie