×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Architekci z Tremend odmienią PH Auchan Bielany. Wkrótce park handlowy zaskoczy nowoczesnym wnętrzem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 sie 2018 13:50
  • Aktualizacja: 10 sie 2018 13:53
Architekci z Tremend odmienią PH Auchan Bielany. Wkrótce park handlowy zaskoczy nowoczesnym wnętrzem
fot. mat. prasowe

Nowe przestrzenie, w których klienci będą mogli spędzić czas z najbliższymi, odpocząć i skorzystać z nowych technologii, bardziej wygodne i nowoczesne wnętrze, a także wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi – to nowości, które w parku handlowym Auchan Bielany pojawią się pod koniec roku. Projekt nowej aranżacji wnętrza i otoczenia galerii handlowej przygotowała pracownia Tremend.

REKLAMA

Park Handlowy Auchan Bielany, zarządzany przez Ceetrus Polska przyspiesza ze zmianami. Wiosną w obiekcie pojawiły się nowe marki – Hebe i Empik, które rozszerzyły ofertę w segmencie uroda i zdrowie oraz kultura i rozrywka. Wzbogacaniu portfolio marek towarzyszy wprowadzanie udogodnień dla klientów, wśród których są m.in. ładowarka samochodów elektrycznych i nowe, energooszczędne oświetlenie na parkingu oraz stacja rowerowa w ramach sieci „Wrocławski Rower Miejski”.

– Zależy nam na tym, by klienci mogli wygodnie zrobić zakupy w przyjaznym, jasnym wnętrzu, spędzić czas z najbliższymi czy skorzystać ze strefy multimedialnej. Jestem przekonana, że nasze nowe wnętrze parku handlowego będzie ujmowało funkcjonalnością oraz nowoczesnymi formami. Będzie można się o tym przekonać już pod koniec listopada – mówi Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany.

Wygodnie, blisko ciebie

To hasło, które wyznacza kierunek zmian, jakie nastąpią w wyniku modernizacji. Zaplanowane na pięć miesięcy prace budowlane obejmą zarówno wnętrze, jak i otoczenie galerii handlowej. Wszystkie wprowadzane zmiany mają na celu zwiększenie komfortu i atrakcyjności wizyty w centrum handlowym.

Wewnątrz parku handlowego klienci zyskają nowe miejsca, w których będą mogli spędzić czas. Będą to: rozbudowana strefa restauracyjna z całkowicie nową, świeżą aranżacją oraz kilka stref relaksu, gdzie znajdą się wygodne meble zachęcające do odpoczynku. Z kolei osoby poszukujące komfortowego miejsca do pracy lub spokojnej rozmowy dobrze poczują się w strefie co-workingowej i multimedialnej.

Miejscami, których komfort i funkcjonalność szczególnie poprawią się po remoncie, będą toalety. Pojawią się tam nowe meble i urządzenia sanitarne. Wnętrza staną się jasne i zyskają motywy roślinne.

W pasażach, strefie restauracyjnej i toaletach będą dominować jasne, naturalne kolory, z przewagą bieli, a elementy wystroju wnętrz i mała architektura zostaną wykonane z naturalnego drewna. Pojawi się również nowoczesne, energooszczędne oświetlenie.

Bardziej lokalnie

Park Handlowy Auchan Bielany mieści się tuż przy drogach prowadzących do popularnych miejscowości wypoczynkowych i atrakcji turystycznych Dolnego Śląska. Dlatego w odnowionym wnętrzu znajdzie się wiele nawiązań do tych miejsc. Ściany przy wejściach ozdobią grafiki przedstawiające miejscowości, będące inspiracją ich nazw – Wrocław, Świdnicę, Sobótkę, Książ i Bolesławiec. Dodatkowo w wejściu „Wrocław” pojawi się mały wrocławski krasnal.

Udogodnienia dla całej rodziny

- Rodziny z małymi dziećmi to dla nas bardzo ważna grupa klientów. Z myślą o nich cyklicznie organizujemy warsztaty, teatrzyki i animacje, które są okazją do wspólnej zabawy. By czuli się u nas komfortowo, odnawiamy pokój rodzica i dziecka oraz budujemy place zabaw dla dzieci - podkreśla Karina Slawik-Koźlik.

W odnowionym pokoju rodzica i dziecka znajdą się wygodne meble, miejsce do przewijania, umywalka, blat oraz kuchenka mikrofalowa. Z kolei w toaletach, pojawią się specjalne kabiny dla dzieci z niższymi sanitariatami.

Nie lada atrakcją dla najmłodszych będą nowe place zabaw – jeden wewnętrzny z urządzeniami multimedialnymi oraz zewnętrzny.

Przestrzeń rekreacyjna przed obiektem

Niespodzianką dla klientów będzie zupełnie nowa przestrzeń rekreacyjna, która obejmie sąsiadujące ze sobą strefę restauracyjną, ławki solarne i bezpłatny zewnętrzny plac zabaw dla dzieci. Z myślą o dojeżdżających do galerii handlowej rowerami nieopodal strefy relaksu zostaną ustawione dodatkowe, zadaszone wiaty ze stojakami.

Modernizacja Parku Handlowego Auchan Bielany potrwa do końca listopada 2018 roku. Projekt nowej aranżacji wnętrza i otoczenia galerii handlowej przygotowała pracownia Tremend, a generalnym wykonawcą jest firma Infine. Obiektem zarządza Ceetrus Polska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie