×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Arkady Wrocławskie inwestują w design. Strefa restauracyjna w nowej odsłonie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 lut 2018 12:45
Arkady Wrocławskie inwestują w design. Strefa restauracyjna w nowej odsłonie
fot. mat. prasowe

Klienci Arkad Wrocławskich mogą już korzystać z odnowionej i powiększonej strefy restauracyjnej na pierwszym piętrze centrum handlowego. Foodcourt został rozbudowany o 280 mkw., co pozwoliło na stworzenie ponad 100 nowych miejsc dla klientów. Cała strefa przeszła gruntowną przebudowę, dzięki czemu całkowicie zmieniono w niej wystrój oraz kolorystykę. Pojawiły się nowe elementy dekoracyjne, wymieniono pokrycie podłóg, sufitów oraz oświetlenie.

REKLAMA

W strefie gastronomicznej na pierwszym piętrze Arkad Wrocławskich znajduje się 10 restauracji: Lodziarnia Baroli, Kuchnia Marche, Oriental Express, Sevi Kebab, KFC, Pizza Hut, Pasibus, BoboQ, Sushi77, Fashion Cafe.

Zakończona modernizacja strefy restauracyjnej jest częścią zmian, jakie przeprowadzono
w ciągu ostatniego roku w Arkadach Wrocławskich. Miejsce to nabrało przestrzeni, jasności, świeżości oraz przyjaznych kolorów, zachęcając tym samym do skorzystania z oferty gastronomicznej.

W ubiegłym roku w Arkadach Wrocławskich wyremontowane zostały także wszystkie toalety. Ich nowoczesne wyposażenie, estetyczny wygląd znacznie podniosły komfort użytkowania, co ma ogromne znaczenia dla Klientów. W Centrum powstał również nowy Pokój Rodzica z Dzieckiem, w którym rodzice mogą swobodnie przebrać, przewinąć lub nakarmić swoją pociechę w trakcie zakupów. To jednak nie koniec zmian w Arkadach Wrocławskich, w planach są dalsze zmiany modernizacyjne wewnątrz Centrum.

- Arkady Wrocławskie dynamicznie się zmieniają. W ubiegłym roku obchodziliśmy swoje dziesięciolecie i z tej okazji wprowadzamy wiele innowacji, które są zauważalne dla osób odwiedzających nasze Centrum. Zależało nam na tym, aby klienci Arkad mogli korzystać z restauracji, mając do dyspozycji większą i bardziej komfortową przestrzeń – mówi Krzysztof Szargawiński, członek zarządu Arkad Wrocławskich SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie