REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Arkady Wrocławskie na fali zmian. Tym razem z myślą o rodzinach z dziećmi

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 07 maj 2019 12:13
Arkady Wrocławskie na fali zmian. Tym razem z myślą o rodzinach z dziećmi
fot. mat. prasowe

Należące do LC Corp wrocławskie centrum handlowe nie zwalnia tempa. Niedawno zakończyła się modernizacja wnętrz obiektu i parkingu, a już zapowiedziano wprowadzenie kolejnych udogodnień. Drugi kwartał 2019 r. Arkady Wrocławskie rozpoczęły też z szeregiem nowych umów. Wspólnym mianownikiem zmian jest budowa kompleksowej oferty dla rodzin z dziećmi.

REKLAMA

Do odwiedzin Arkad Wrocławskich zachęcić ma szereg udogodnień, mających ułatwić poruszanie się po centrum handlowym. Po zakończonym niedawno remoncie parkingu, uwzględniającym m.in. szerokie miejsca dla rodzin, oraz malowaniu wnętrz obiektu, zarząd centrum handlowego zapowiedział kolejne zmiany architektoniczne. W ciągu najbliższych miesięcy przeprowadzona zostanie całkowita wymiana oświetlenia na pasażach. Powstanie też specjalne pomieszczenie dla klientów z dziećmi. Bezpłatna Strefa Rodzica otwarta zostanie na poziomie 1 i składać będzie się z pokoju zabaw, zamykanego pokoju dla matki karmiącej oraz toalety dla rodzica z dzieckiem. W pomieszczeniu znajdą się wygodne pufy i fotele, kącik do rysowania oraz stoliki i wysokie krzesełka do karmienia. Do dyspozycji rodziców będzie też blat kuchenny, podgrzewacz do butelek, mikrofalówka i oczywiście przewijaki.

Nowe umowy

Zmiany zachodzące w Arkadach Wrocławskich są wynikiem nowej strategii rozwoju, która zakłada dynamiczną rozbudowę oferty handlowo-usługowo-rozrywkowej i skierowanie jej w stronę rodzin. Intensywna rewitalizacja obiektu przekłada się na wzrost zainteresowania powierzchnią handlową centrum. W ciągu ostatnich miesięcy Arkady Wrocławskie sfinalizowały kilkanaście umów, obejmujących zarówno nowe otwarcia, jak i relokacje oraz przedłużenia. W marcu portfel najemców zasiliły dwa multibrandowe sklepy tematyczne, oferujące wyselekcjonowane produkty głównie polskich producentów.

Kraina Szczęścia to concept store z designerskimi ubraniami i akcesoriami dla dzieci oraz pobudzającymi kreatywność zabawkami. W ofercie sklepu znajdują się produkty takich polskich marek jak: Lovely Dreams, Titot, Trefl, Okuaku czy So Good Solution. Koncept sklepu oparty został na polskiej produkcji animowanej „Rodzina Treflików” i posiada wydzieloną przestrzeń zabaw o nazwie Kraina Treflików, w której prowadzone są warsztaty i animacje dla najmłodszych. Kraina Szczęścia zlokalizowana jest na poziomie +1 centrum handlowego i zajmuje powierzchnię nieco ponad 200 mkw.

Granda i Banda to multibrandowy butik oferujący designerską odzież streetową i sportową, bieliznę, akcesoria turystyczne, a także deskorolki i rowery. Sklep współpracuje z markami: Surf INC, Okuaku, Pacsafe, SAXX, Spox Sox, Majtki z Sosnowca, Loca Bikes, Fish, Trefl. Lokal o powierzchni 176 mkw. znajduje się na parterze Arkad Wrocławskich. - Nieustannie wzbogacamy tenant-mix Arkad Wrocławskich i staramy się przyciągać uwagę klientów ofertą handlową i usługową niespotykaną w innych wrocławskich galeriach. Concept store’y w Arkadach Wrocławskich to miejsca dostarczające nowych doświadczeń zakupowych, innych niż tradycyjne sklepy. Jesteśmy przekonani, że spotkają się z dużym zainteresowaniem odwiedzających - mówi Małgorzata Michalska, manager ds. komercjalizacji, LC Corp S.A.

W drugiej połowie 2019 roku handlowa mapa Arkad Wrocławskich wzbogaci się też o międzynarodowy dyskont niespożywczy Action. Znakiem rozpoznawczym sieci jest szeroki wybór produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. W sklepach Action można znaleźć ponad 6 000 różnych towarów, a asortyment co tydzień wzbogacany jest o ponad 150 nowych produktów. Sieć Action zajmie powierzchnię blisko 1 100 mkw. na poziomie -1 Arkad Wrocławskich obok supermarketu Piotr i Paweł, który niedawno ogłosił, że pozostaje operatorem spożywczym wrocławskiego centrum handlowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie