REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Arkady Wrocławskie z restauracją w stylu lat 60-tych

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 10 maj 2018 14:54
Arkady Wrocławskie z restauracją w stylu lat 60-tych
fot. mat. pras.

W Arkadach Wrocławskich rozpoczęła działalność Mihiderka. Lokal mieści się na 1. piętrze Centrum i zajmuje 45 mkw. powierzchni, a wystrojem i umeblowaniem nawiązuje do lat 60. XX wieku.

REKLAMA

Mihiderka, to restauracja w której króluje kuchnia roślinna. Bogate menu sprawia, że każdy miłośnik zdrowych, smacznych i apetycznie wyglądających dań znajdzie tu coś dla siebie. Można zamówić m.in. wegańskie: zestaw lunchowy, dania obiadowe, zupy, sosy, ciasta, koktajle oraz burgery.

- Wszystkie potrawy, które oferujemy, są od początku do końca zrobione z niskoprzetworzonych składników roślinnych. Nie dodajemy do nich żadnych produktów odzwierzęcych, nie ma w nich cholesterolu, ani laktozy. Wiele naszych propozycji to dania ze składników bezglutenowych. Staramy się też naszą ofertę dopasować do różnych gustów smakowych naszych Klientów - mówi Marcin Krysiński, współwłaściciel Mihiderki w Arkadach Wrocławskich.

W Mihiderce potrawy są serwowane na porcelanowych talerzach, a goście siedzą na odrestaurowanych kultowych i obecnie bardzo modnych krzesłach z lat 60-tych. W samym wnętrzu dominuje drewno i cegła oraz elementy dekoracyjne w kolorze niebieskim. Klienci dodatkowo mają do dyspozycji przestrzeń stolikową przed lokalem.

- Mihiderka znakomicie uzupełnia szeroką ofertę gastronomiczną Arkad Wrocławskich. Tym bardziej, że obecnie kuchnia roślinna cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dla wielu osób jedzenie to nie tylko przyjemność, ale również świadome odżywianie oraz styl życia będący podstawą dla zdrowego funkcjonowania organizmu. Nasza nowa restauracja jest także idealnym miejscem dla osób które chcą spróbować wegańskich dań z ciekawości i poznać nowe smaki - mówi Joanna Kozieł, Manager ds. Komercjalizacji, Arkady Wrocławskie SA.

Nowa restauracja znajduje się na 1. piętrze Centrum i zajmuje 45 mkw. powierzchni.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie