REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Art déco według Oh Kino. Nowy koncept w Arkadach Wrocławskich

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 25 paź 2017 16:16
Art déco według Oh Kino. Nowy koncept w Arkadach Wrocławskich
Fot. materiały prasowe
Art déco według Oh Kino. Nowy koncept w Arkadach Wrocławskich

26 października w Arkadach Wrocławskich otwarte zostanie pierwsze we Wrocławiu Oh Kino, którego wystrój będzie utrzymany w stylistyce art déco. Będzie to miejsce, które połączy w sobie zalety multipleksu z kameralną atmosferą mniejszych obiektów.

REKLAMA

Oh Kino to sieć kin wyróżniająca się nowym spojrzeniem na rozrywkę kinową. Oh Kino to połączenie nowoczesnych systemów projekcji obrazu i dźwięku oraz bogatej oferty repertuarowej z  kameralną atmosferą lokalnego kina w artystycznym wystroju retro.

W nowym kinie do dyspozycji widzów będzie 10 klimatyzowanych sal wyposażonych w najwyższej klasy systemy dźwiękowe, cyfrową technologię projekcji filmów oraz fotele klasy Premium. - Wnętrze nawiązywać będzie wystrojem do złotej ery kina z naturalnymi drewnianymi okładzinami układającymi się we wzory zaczerpnięte z epoki art déco. Poza tym w naszym foyer widzowie będą mieli do dyspozycji oryginalne przedwojenne fotele vintage, które zostały poddane specjalistycznej renowacji z zastosowaniem ekologicznych duńskich tkanin Svensson - mówi Paweł Trojan, prezes Oh Kino.

W Oh Kino będzie także bar z szeroką ofertą produktów, w tym zdrową żywnością. Nie zabraknie też udogodnień dla osób niepełnosprawnych - specjalnych miejsc kinowych oraz osobnej toalety. Poza tym będzie można wejść do środka z psem przewodnikiem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie