×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Artur Indyka na Studiu Dobrych Rozwiązań: Szarości i biele warto zastąpić wyrazistymi barwami i dynamicznymi wzorami

  • Autor: propertydesign.pl
  • 23 mar 2018 10:25
  • Aktualizacja: 23 mar 2018 10:32
Artur Indyka na Studiu Dobrych Rozwiązań: Szarości i biele warto zastąpić wyrazistymi barwami i dynamicznymi wzorami
Artur Indyka, gość specjalny Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie

Blisko 90 architektów i projektantów wnętrz wzięło udział w spotkaniu, które odbyło się w ramach cyklu Studio Dobrych Rozwiązań w Warszawie. Za nami ciekawe dyskusje, rozmowy i cały blok niezwykle inspirujących prezentacji oraz wystąpienie gościa specjalnego - Artura Indyki.

REKLAMA

Frekwencja w Warszawie dopisała. Architekci i projektanci tłumnie zjawili się w Hotelu Regent i zostali z nami cały dzień. Były liczne rozmowy, prezentacje, wykłady, wystąpienia zarówno naszych partnerów, jak i gości specjalnych.

Wręczono również nagrodę w konkursie na najlepsze wnętrze w województwie mazowieckim. Laureatką została Dominika Wojciechowska – architekt, właścicielka pracowni Nidus Interiors.

Ostatnim punktem Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie było wystąpienie wyjątkowego gościa specjalnego – projektanta wnętrz, wielbiciela kolorów i wzorów Artura Indyki, który na antenie Domo+ prowadzi program Meblokreacje. Wystąpienie niezwykle ciekawe, pełne inspiracji i kolorowych trendów. Było czego posłuchać i było na co popatrzeć.

Artur Indyka mówił o tkaninach, kolorach i teksturach we wnętrzu. Z pasją przekonywał uczestników spotkania, że szarości i biele warto zastąpić wyrazistymi barwami, dynamicznymi wzorami. Może zamiast szarych zasłon wybrać zasłony w kratę, paski, zygzaki, kwiaty czy kropki. Podobnie z roletami i firanami.

Artur Indyka podkreślał, że nie warto bać się kolorów i wzorów, a z kolei warto sięgać po mniej oczywiste rozwiązania. A jeżeli do wnętrza nie pasuje już nic, a więc tkaniny w paski, kratkę czy kropki to na pewno będą pasowały papugi. - Tkaniny ze wzorem papug pasują wszędzie - zaznaczył nasz gość specjalny. A tkaninę, którą zdobią papugi architekci i projektanci mogli zobaczyć i obejrzeć sami. Artur Indyka przyniósł bowiem ze sobą wzorniki bardzo wielu niezwykle ciekawych tkanin. Wszystkie były do dyspozycji uczestników warszawskiego spotkania.

Przeczytaj całą relację

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie