×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Atrium Promenada zmienia oblicze. Ciąg dalszy wielkich zmian

  • Autor: Propertydesign.pl
  • Opublikowano: 09 maj 2018 10:15
Atrium Promenada zmienia oblicze. Ciąg dalszy wielkich zmian
Atrium Promenada, Alejka Ciekawostek Fot. Helena Majewska

W warszawskim centrum handlowym Atrium Promenada trwają prace modernizacyjne, które odmieniają części wspólne.

REKLAMA

Atrium Poland Real Estate Management, od 2015 roku prowadzi modernizację  i rozbudowę swojego flagowego obiektu – Atrium Promenada w Warszawie. Obecnie w ramach prowadzonych prac modernizacyjnych na pierwszym piętrze powstaną podwójnej wysokości witryny sklepowe, tzw. double shopfronts, zostanie utworzona nowa strefa gastronomiczna oraz powstanie dwupoziomowy parking.

Co ciekawe, aby czas remontów był jak najmniej uciążliwy dla klientów, Atrium Promenada wykorzystuje najnowszy trend na rynku, jakim jest retailtainment. I tak wnętrza Atrium Promenada stały się tzw. „salonem doświadczeń“, w którym cele zakupowe połączono ze sztuką, edukacją i zabawą. Na miejsce dostarczające klientom niecodziennych wrażeń centrum przeznaczyło powierzchnię wysłonięć prac budowlanych.

I tak centrum rozszerzyło strefę wypoczynku dla najmłodszych gości – rozbudowa stworzyła możliwość nowego, tymczasowego rozwiązania, zgodnego z kierunkiem retailtainmentu, w postaci Alejki Ciekawostek. Przestrzeń rozrywki i rekreacji stanowią ciągnące się wzdłuż zabudowań kamieniczki nawiązujące do handlowej ulicy, w duchu której powstają nowe pasaże Atrium Promenada.

Zakończenie całości rozbudowy Atrium Promenada obejmującej 49,6 tys. mkw. nowej powierzchni najmu brutto (GLA) planowane jest na rok 2021. Projekt

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie