REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Axel Praus: W biurach przyszłości dominować będzie nieformalność i dobry design

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 03 lis 2017 08:59

- Biuro przyszłości będzie połączeniem domu i przestrzeni pracy. Będziemy miksować ze sobą środowiska. Firmy będą stawiać na nieformalne, świetnie zaprojektowane i spersonalizowane biura, dopełnione oryginalnym designem - tak o wizji biur w przyszłości mówi Axel Praus, Founder and Managing Director workingwell - firmy doradczej zajmującej się współtworzeniem przyjaznych przestrzeni do pracy.

REKLAMA

Jak zmieszać i połączyć ze sobą w biurze zasadę wellbeing'u, innowacje oraz identyfikację z marką? Axel Praus jako kluczowy aspekt podaje pobudzenie zaangażowania pracownika oraz zapewnienie mu dobrego samopoczucie podczas całego dnia pracy. - Kluczowa jest również odpowiedź na pytanie, w jaki sposób firmy zapewnią pracownikom narzędzia i odpowiednią, świetnie funkcjonującą przestrzeń, aby czuli się po prostu dobrze w swoim miejscu pracy. Na podstawie własnych obserwacji i badań zauważyliśmy pewną zależność. Gdy czujemy się dobrze, jesteśmy bardziej produktywni i kreatywni, a identyfikacja z firmą rośnie wraz z wprowadzeniem przez organizację możliwości wyboru i bycia elastycznym. Wierzymy w to, że wprowadzenie do biura większej elastyczności, możliwości wyborów oraz zasady wellbeing’u spowoduje, że identyfikacja z firmą i innowacje przyjdą same - mówi Praus. 

Według Prausa biura przyszłości będą w 100 proc. nieformalne. - Biuro przyszłości będzie połączeniem domu i przestrzeni pracy. Będziemy miksować ze sobą środowiska. Firmy będą stawiać na nieformalne, świetnie zaprojektowane i spersonalizowane biura, dopełnione oryginalnym designem. Nawet duże organizacje będą więcej inwestować właśnie w większe dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb pracownika, tak aby to sprawnie funkcjonowało dla różnych grup ludzi. Zdecydowanie najistotniejszą kwestią w biurach przyszłości będzie nieformalność oraz design - twierdzi Praus.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie