×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

BaseCamp we Wrocławiu z autonomicznym sklepem

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 18 paź 2022 16:12
BaseCamp we Wrocławiu z autonomicznym sklepem
W domu studenckim BaseCamp wraz z rozpoczęciem roku akademickiego wystartowała autonomiczna Żabka Nano. fot. mat. prasowe Żabka

W domu studenckim BaseCamp wraz z rozpoczęciem roku akademickiego wystartowała autonomiczna Żabka Nano.

REKLAMA

  • Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego Żabka otworzyła pierwszy autonomiczny sklep w domu studenckim.
  • Pierwsza w historii Żabka Nano zlokalizowana w domu studenckim mieści się w Basecamp we Wrocławiu, przy ul. Sienkiewicza 18/22.

Autonomiczny sklep został otwarty 10 października br. Inwestycja Basecamp to nowoczesny budynek w samym centrum miasta, wykończony w loftowym stylu, w którym mieści się 775 pokoi, z czego 569 jest ofertą tzw. akademikową, a 206 przeznaczonych do wynajmu na pobyty krótkoterminowe. 

Basecamp tworzy inteligentne i ekscytujące przestrzenie życiowe dla młodych ludzi, głównie studentów, oferując znacznie więcej niż łóżko i biurko - także wiele wspólnych przestrzeni i udogodnień oraz bogaty kalendarz towarzyski. W obiekcie znajduje się siłownia oraz przestrzeń wspólna o charakterze co-livingowym.

Jest to nowoczesne podejście do mieszkalnictwa i pomysł z perspektywą. Właśnie to miejsce Żabka wybrała na lokalizację pierwszego sklepu autonomicznego w przestrzeni zamieszkałej przez studentów. Dzięki Żabce Nano lokatorzy Basecamp będą mogli zaopatrywać się w produkty spożywcze z bogatej oferty Żabki przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

- Każdy Basecamp jest skrupulatnie wybierany, projektowany i rozwijany, aby zagwarantować swoim mieszkańcom wyjątkowe wrażenia z zakwaterowania studenckiego. Nasze nieruchomości znajdują się na terenie kampusów lub w centrach miast, oferując w pełni umeblowane pokoje i wysokiej klasy udogodnienia. Każdy Basecamp zapewnia platformę, dzięki której studenci mogą czuć się częścią studenckiej społeczności, gdzie znajdą wszelkie potrzebne do życia udogodnienia. Cieszymy się, że we Wrocławiu możemy zaproponować im dostęp i możliwość zakupów w jednym z najbardziej innowacyjnych sklepów autonomicznych na rynku – Żabce Nano – skomentował Krzysztof Czarnecki, Prezes Basecamp w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie