×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Basista Coldplay zaprojektował słuchawki inspirowane pierwszymi lotami na Księżyc

  • Autor: PAP
  • 10 lut 2023 12:22
Basista Coldplay zaprojektował słuchawki inspirowane pierwszymi lotami na Księżyc
Słuchawki MH40 Wireless Applied Art Forms doskonale wpisują się w tę elegancką, industrialną estetykę. Z wyglądu są retro (przypominają lotnicze), wewnątrz - wyposażono je w nowoczesne rozwiązania audio dla modelu MH40 firmy Master & Dynamic, fot. instagram.com/appliedartforms/

Guy Berryman, poza udzielaniem się w popularnym zespole, od 2020 r. jest dyrektorem kreatywnym Applied Art Forms – stworzonej przez siebie linii funkcjonalnej męskiej odzieży, stylizowanej na roboczą i wojskową. W lutym do ubrań dołączyły słuchawki klasy premium, które basista zaprojektował wspólnie z inżynierami nowojorskiej firmy Master & Dynamic.

REKLAMA

  • Basista Coldplay zaprojektował słuchawki inspirowane pierwszymi lotami na Księżyc.
  • Projekt powstał wspólnie z inżynierami nowojorskiej firmy Master & Dynamic.
  • Na rynek trafiło jedynie 75 par.

Podczas wywiadu dla brytyjskiego wydania magazynu "GQ" w 2020 r., artysta powiedział, że projektuje jedynie rzeczy w ulubionym stylu: funkcjonalnym vintage'u. Inspiracją dla niego są zaś produkty takich marek, jak: Helmut Lang czy Margiela. Dodał wówczas, że zwraca ogromną uwagę na materiały, z których powstają jego ubraniowe kreacje. Ważne jest to, by się "dobrze starzały".

Słuchawki MH40 Wireless Applied Art Forms doskonale wpisują się w tę elegancką, industrialną estetykę. Z wyglądu są retro (przypominają lotnicze), wewnątrz - wyposażono je w nowoczesne rozwiązania audio dla modelu MH40 firmy Master & Dynamic. Są bezprzewodowe (łączność przez Bluetooth 5.0 z obsługą AptX) i wyposażone w akumulatorki, które zapewniają do 18 godzin ciągłej pracy. Wyglądają też na bardzo wygodne.

Na stronie marki Applied Art Forms przedstawiono je jako: zainspirowane materiałami i elementami skafandrów kosmicznych używanych podczas pierwszych misji księżycowych Apollo w latach 60. ubiegłego wieku. Cena 399 dol. (czyli ok. 1766 zł). Problem w tym, że na rynek trafiło jedynie 75 par. Czy edycja będzie kontynuowana? Tego jeszcze nie wiadomo.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie