Biuro, w którym chce się... odpoczywaćPropertydesign.pl - 18-05-2016 11:28


W podwarszawskich Michałowicach firma ESPES otworzyła swoje nowe biuro połączone z showroomem. Aranżację przygotowała architekt Iwona Guerra.

Nowe biuro z showroomem firmy ESPES to niezwykle zielona i przyjazna dla pracowników przestrzeń. Architekt firmy, Iwona Guerra, umieściła w biurze sporo zieleni, dopasowane zostały ścianki działowe, a także wiele wygodnych mebli. Jak mówią sami pracownicy firmy, wnętrze jest niczym ogród.

Siedziba ESPES Office, mieści się w Michałowicach. Oficjalne otwarcie odbyło się w dniach 12-13 maja. Wnętrza są biura niemalże połączone z zielenią otoczenia, oddzielone od niej jedynie szybą. Wykładziny dywanowe dostarczone przez poznańską firmę Polflor, bardzo dobrze wkomponowują się w otoczenie. Nie przypadkowo zaprezentowano w tych dniach najnowszą kolekcję płytek dywanowych The Park firmy Shaw Contract Group. Szeroka paleta wzorów i kolorów ułatwia zaproszenie natury do wnętrza biura. Dzięki prezentowanym wykładzinom oraz giętym ściankom działowym Espes Pejzaż, wyznaczono tutaj strefy dla poszczególnych działów firmy. Ze względu na odmienny charakter pracy w strefach, są one od siebie odizolowane akustycznie, jednocześnie zachowując cechy typu open-space.

Tuż przy wejściu uwagę zwraca fotel z daszkiem. To najnowszy produkt firmy Bejot - mobilny, modułowy mebel do siedzenia o nazwie TreeHouse. Równiez w strefie wejściowej ustawiono meble typu chillout: fotele Vieni, Surf i Rollwall.

Biurowiec ESPES Office ma powierzchnię ok. 300 mkw., w tym znajduje się 150 mkw. powierzchni ekspozycyjnej.