×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Biznes Zone - niezwykła przestrzeń dla start-upów i coworkingów

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 10 paź 2018 14:21
Biznes Zone - niezwykła przestrzeń dla start-upów i coworkingów
fot. mat. pras.

W Diamentum Office we Wrocławiu powstała przestrzeń Biznes Zone, która będzie wspierać startupowców i młodych przedsiębiorców z Wrocławia ofertą nowoczesnych i komfortowych biur coworkingowych i serwisowanych.

REKLAMA

Biznes Zone Wrocław to 1659 mkw. przestrzeni biurowej przyjaznej biznesowi, sprzyjającej współpracy i networkingowi. To część ogólnopolskiej sieci Biznes Zone, działającej zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych ośrodkach. Młodzi przedsiębiorcy mają do dyspozycji biura serwisowane, biura dla startupów, przestrzenie dla coworkingu oraz hot desking.

- Biznes Zone niebawem oficjalnie wystartuje we Wrocławiu. Stworzymy przyjazne środowisko do kreatywnej, innowacyjnej pracy, które jednocześnie będzie pełniło funkcję platformy networkingowej – zapowiada Michał Jeziorski, prezes grupy StartUp Generation, której częścią jest właśnie Biznes Zone.

StartUp Generation tworzy złożone ekosystemy, dzięki którym startupy i małe firmy mają doskonałe warunki do rozwoju. Jednym z filarów StartUp Generation jest inkubator przedsiębiorczości Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp. Jej wrocławski oddział również będzie się mieścił w nowej przestrzeni na ulicy Robotniczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie