REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Blue City odświeża salę zabaw

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 cze 2018 13:46
Blue City odświeża salę zabaw
Blue City, fot. mat. pras.

Sala zabaw Inca Play w warszawskim Blue City przechodzi spektakularną metamorfozę. Przybędzie atrakcji o charakterze edukacyjnym, a atestowane konstrukcje zabawowe pozwolą rodzicom bawić się ze swoimi dziećmi. Będzie też wydzielona strefa dla maluchów, tematyczne salki urodzinowe oraz wygodna kawiarnia.

REKLAMA

Na powierzchni 1300 mkw. powstanie kolorowe i pełne atrakcji miejsce, zróżnicowane pod względem stopnia trudności zabaw i przystosowane do dzieci w różnym wieku. Nowa Inca Play będzie bezpiecznym i nowoczesnym centrum rozrywki dla całej rodziny.

 - Idea stworzenia miejsca, które wyróżni się na warszawskim rynku, narodziła się rok temu. Do zmian zainspirowały nas uwagi i potrzeby rodziców oraz najnowsze trendy w projektowaniu stref rozrywki dla rodzin. Inca Play to marka uwielbiana przez dzieci i rodziców, a to zobowiązuje. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy profesjonalne biuro architektoniczne, specjalizujące się w projektach centrów nauki, muzeów, a także atrakcji rodzinnych – mówi Agnieszka Wojciechowska, dyrektor zarządzający Inca Play.

- To, co było najistotniejsze przy jej projektowaniu, oczywiście poza bezpieczeństwem
i atrakcyjnością dla dzieci, to możliwość użytkowania tej atrakcji przez osoby dorosłe. Taką potrzebę zgłaszali rodzice, którzy chcą się bawić razem ze swoimi pociechami. Długo szukaliśmy wykonawcy, który ma odpowiednie atesty i certyfikaty. Teraz finalizujemy projekt – wyjaśnia Wojciechowska. 

Kolejnym pomysłem na dobrą zabawę, ale i wykorzystanie wysokiej przestrzeni centrum zabaw dla dzieci są domki na drzewach, które staną się drugim poziomem w Inca Play. Domki wraz z konstrukcją połączy wykonana z atestowanych i certyfikowanych materiałów przezroczysta kładka zawieszona na wysokości 4 metrów.

Ideą nowej sali jest połączenie zabawy z ekologią i edukacją przyrodniczą. W różnych miejscach znajdą się ślady zwierząt i ich kryjówki, które będą wykorzystywane do animacji urodzinowych oraz warsztatów dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych z placówek oświatowych.

- To jedyna sala zabaw w Warszawie, gdzie edukacja będzie się przeplatać z rozrywką. Na przykład małpi gaj, będzie miał wbudowane kryjówki zwierząt, dzięki czemu poprzez zabawę każde dziecko odkryje coś nowego i poszerzy swoją wiedzę w niestandardowy sposób – mówi Agnieszka Wojciechowska.

Na atmosferę i przyjazność sali z pewnością wpłynie również umieszczenie w niej naturalnych roślin.

Nowa Inca Play zacznie przyjmować gości jesienią tego roku, i o ile do tej pory oferowała tylko bilety całodniowe, teraz będzie możliwość zakupu biletów godzinowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie