×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Blue City stawia na technologię. Zapłacimy w... przymierzalni

  • Autor: dlahandlu.pl
  • 28 gru 2018 12:02
Blue City stawia na technologię. Zapłacimy w... przymierzalni
fot. mat. pras.

Na stoisku Abyss Glass w Galerii Handlowej Blue City w Warszawie można skorzystać z niespotykanego dotychczas rozwiązania „inteligentnych przymierzalni” bazujących na interaktywnych lustrach z możliwością płatności. Prezentacja jest czynna od 27 grudnia do 3 stycznia.

REKLAMA

Klienci, w przymierzalniach znajdujących się na stoisku, będą mogli przymierzyć ubrania z oferty 4F i zapłacić w nich za wybrane produkty, wpisując kod BLIK bezpośrednio na tafli lustra. Zaprezentowane na wydarzeniu lustra będą automatycznie rozpoznawać ubrania wnoszone do przymierzalni i wyświetlać je na swojej powierzchni dzięki technologii RFID (bez wykorzystania kamery). Umożliwi to uczestnikom akcji domówienie z poziomu lustra odpowiedniego rozmiaru w przypadku gdyby zabrany, okazał się zbyt duży bądź mały.

Poprzez wykorzystanie systemu rekomendacji klienci będą mogli zobaczyć na lustrach spersonalizowaną ofertę oraz jednym kliknięciem poprosić obsługę o przyniesienie wybranego dodatku. Dodatkowo będzie można zobaczyć, z jakiego materiału dany produkt został wykonany, z jakiej jest kolekcji, jego cenę i zapłacić omijając kolejkę.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie