BM Housing wprowadza markę Houe. Designerskie meble do ogrodów i na taras z DaniiPropertydesign.pl - 19-05-2017 11:53


BM Housing, dystrybutor designerskich mebli, wprowadza na polski rynek nową markę. Meble Houe są zaprojektowane w prostym, nowoczesnym stylu i nadają się do użytku w ogrodach i na tarasach.

Click to kolekcja krzeseł ogrodowych, stworzonych przez Henrika Pederesena. W jej skład wchodzą: krzesło do stołu jadalnianego, leżak, fotel bujany, fotel wypoczynkowy, krzesło regulowane i podnóżek. Meble z serii Click wykonane są z elementów  z tworzywa sztucznego połączonych z metalowymi dodatkami pokrytych farbą proszkową i drewnianymi częściami z bambusa. Składniki tworzywa dobierane są tak, aby nadać im właściwą odporność na warunki atmosferyczne oraz wytrzymałość na użytkowanie.

Charakterystyczne dla kolekcji Click jest zapewnienie komfortu bez wykorzystania poduszek, a także możliwość wybrania elementów kolorowych według indywidualnych upodobań. Można zdecydować się na jeden kolor wszystkich elementów lub postawić na różnorodne kombinacje kolorystyczne nadające meblom świeżego wyglądu. Elementy z tworzywa sztucznego można zmieniać według charakteru przestrzeni jaką dysponujemy.