Boho, vintage, kolor, natura - oto trendy na 2021 rok, które proponuje słynna duńska markaPropertyDesign.pl - 30-12-2020 13:04


W 2021 roku we wnętrzach będzie boho, etnicznie, kolorowo, vintage i naturalnie - takie są propozycje najnowszych trendów, które na wiosnę/lato 2021 poleca duńska marka Madam Stolz.

Madam Stolz to marka założona w 1995 w Danii na wyspie Bornholm przez Pernille Stoltz. Po odbyciu długiej podróży do Azji, zafascynowana klimatem, materiałami i kolorami Dalekiego Wschodu postanowiła połączyc azjatyckie inspiracje z prostym i funkcjonalnym stylem skandynawskim. Dzięki temu ożywczemu miksowi produkty Madam Stolz zachwycają prostotą i surowością w typowym północnym stylu, a jednocześnie czarują magicznym klimatem Dalekiego Wschodu.

Pomysły Madam Stolz doskonale wpisują się w aktualne trendy aranżacji wnętrz. Wszystkie produkty wykonane są ręcznie z naturalnych materiałów takich jak drewno, trawa, wełna, ceramika czy szczotkowany i lakierowany metal. Co roku duńska marka wypuszcza dwie kolekcje Madam Stoltz - jesień/zima i wiosna/lato, uwielbiane w całej Europie przez klientów i architektów wnętrz. Wyróżnia je oryginalność wzorów, często inspirowanych kulturą indyjską. Zobaczcie najnowszą kolekcję marki na wiosnę/lato 2021. Przyszły rok będzie piękny, mamy nadzieję, że nie tylko we wnętrzach!

W Polsce produkty Madam Stolz można kupić w wielu sklepach wnętrzarskich. Norddesign.pl, Fromnord.pl, Scandiliving.pl to tylko niektóre z nich.