×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Business Link zawitał do Wrocławia. Oto wnętrza nowego coworkingu

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 17 lip 2018 14:18
  • Aktualizacja: 17 lip 2018 14:26
Business Link zawitał do Wrocławia. Oto wnętrza nowego coworkingu
Business Link Green2Day. Fot. Mat. prasowe

Po sukcesach Warszawy, Poznania i Krakowa, Business Link zaprasza do najnowocześniejszej przestrzeni coworkingowej mieszkańców Wrocławia. BL swoją ofertę powierzchni biurowej i otoczenia biznesowego kieruje do wszystkich rodzajów firm – od startupów do dużych zespołów projektowych i korporacji.

REKLAMA

Nowa lokalizacja – Green2Day, położona między ogrodem botanicznym, Wyspą Tumską, a Placem Grunwaldzkim to prawie cztery tysiące metrów kwadratowych najnowocześniejszej powierzchni do pracy. W biurowcu zaplanowano miejsce dla blisko tysiąca osób – począwszy od jednoosobowych stanowisk do pracy, poprzez kameralne biura, salki spotkań i przestrzeń wspólną. Poza biurami Green2Day oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, z najlepszą kawą i gorącą czekoladą, kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, a nawet zaawansowany technologicznie media-wall, jako odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających organizatorów imprez i amatorów gier komputerowych. Wszystko to w najbardziej designerskiej stylistyce, opartej o najwyższą jakość materiałów i perfekcyjne wykończenie.

- Nieustannie rozbudowujemy nowatorski ekosystem firm pozwalający na budowanie relacji, akcelerację, osiąganie efektów synergii i budowanie wartości - mówi Dariusz Żuk, założyciel i CEO Business Link.

Business Link od lat tworzył lokalne ekosystemy przedsiębiorczości – teraz wspiera je zapewniając dynamiczne środowisko miejsc pracy.

- Wybierając Business Link Wrocław na oddział naszej firmy dostaliśmy coś więcej niż zwykłą przestrzeń do pracy – powiedział Michał Sadowski, twórca Brand24.pl.

Wspaniały design, miła atmosfera i kreatywne inspirujące przestrzenie to wszystko od dziś czeka na wrocławskich przedsiębiorców w Business Link Green2Day.

Business Link posiada 14-letnie doświadczenie we wspieraniu start-up’ów i przedsiębiorczości. Od 2004 roku w ekosystemie znalazło się 21 tys. start-up’ów, m.in. takie marki jak Glov, Uber, Groupon czy Brand24. Business Link Green2Day jest czwartą wspólną inwestycją Business Link i Skanska. Pozostałe zlokalizowane są w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Mapa inwestycyjna Business Link i Skanska w najbliższych latach powiększy się o kolejne lokalizacje w Europie Środkowej, o łącznej powierzchni 30 – 40 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie