REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Butik Marc O’Polo po skandynawsku

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 05 sty 2022 10:44
Butik Marc O’Polo po skandynawsku
Butik Marc O’Polo po skandynawsku, fot. mat. pras.
Butik Marc O’Polo po skandynawsku

Pierwszy łódzki butik Marc O’Polo otworzył się w Manufakturze i został zrealizowany według najnowszego konceptu – The Scandinavian Studio.

REKLAMA

Założona w 1967 roku w Sztokholmie marka z odzieżą i akcesoriami premium, Marc O’Polo otworzyła nowoczesny i elegancki butik w Manufakturze. Nowe miejsce ma aż 160 mkw powierzchni i jako pierwsze w Polsce zostało zaprojektowane według nowej koncepcji The Scandinavian Studio. – Nowy koncept to ważny krok w strategicznym rozwoju, podkreśla naszą pozycję jako zrównoważonej, wiodącej marki nowoczesnego stylu casual w globalnym segmencie premium – mówi Sara Potempa, Store Manager. We wnętrzu dominują czerń, złamana biel, a także charakterystyczna szarość marki. Minimalistycznemu wnętrzu ciepła dodają jasne, drewniane elementy.

Wybór Manufaktury na pierwszą łódzką lokalizację był nieprzypadkowy: - Kierowaliśmy się prestiżem miejsca oraz spójnością z naszymi ideami. Marc O’Polo jest oddana zasadzie zrównoważonego rozwoju i kieruje się otwartością umysłu w stawianiu sobie kolejnych wyzwań – podsumowuje Potempa. Te idee są bliskie także Manufakturze, która z chęcią wprowadza innowacyjne rozwiązania, z myślą o swoich Gościach, ale także o środowisku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie