REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Bydgoski konkurs na projekt graficzny logo wydłużony

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 wrz 2021 11:27
Bydgoski konkurs na projekt graficzny logo wydłużony
Urząd Miasta Bydgoszczy wydłuża termin przesyłania projektów graficznych logo Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu. Fot. www.bydgoszcz.pl.

Urząd Miasta Bydgoszczy wydłuża termin przesyłania projektów graficznych logo Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu. Na zgłoszenia czeka do 29 października br. Dla autora najlepszej pracy przewidziana jest nagroda.

REKLAMA

W konkursie na projekt graficzny logo BCOPW, który w najlepszy sposób pokazywałby profil jego działalności, może wziąć udział każdy twórca – profesjonalista/tka, amator/ka, student/ka kierunków wizualnych i uczelni artystycznych, a przede wszystkim osoba kreatywna i twórcza.

Logo BCOPW powinno być zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami oraz wskazywać na profil działania BCOPW.

Projekty należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 października 2021 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, Zespół ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu ul. Gdańska 5, 85-005 Bydgoszcz z dopiskiem „Konkurs na projekt logo BCOPW” lub dostarczyć osobiście.

Komisja konkursowa dokona wyboru najlepszego projektu, a zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 1800 zł.

BCOPW to jedyne miejsce na mapie Bydgoszczy stworzone specjalnie dla stowarzyszeń, fundacji, kół, klubów i wszelkiego rodzaju organizacji, które działają społecznie i potrzebują wsparcia w postaci przestrzeni do organizacji spotkań, posiedzeń, warsztatów, szkoleń, wernisaży, spotkań założycielskich, czy grup wsparcia. Jego misją jest wspieranie idei prospołecznych, lokalnych liderów i wolontariuszy zaangażowanych w działania dla mieszkańców miasta Bydgoszczy i na rzecz miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie