REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Centrum handlowe Avenida stroi się na święta i szykuje... moc atrakcji

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 lis 2017 12:52
Centrum handlowe Avenida stroi się na święta i szykuje... moc atrakcji
fot. mat. prasowe

Pierwsze oznaki zbliżających się Świąt w Avenidzie już widać. Ostatni piątek listopada był zarazem pierwszym dniem zwiastującym wejście w bożonarodzeniowy klimat – nasze centrum zostało oświetlone zawrotną liczbą lampek, a na jego terenie pojawiły się dwie kilkunastometrowe choinki - mówi Katarzyna Korpak, dyrektor centrum handlowego Avenida Poznań.

REKLAMA

- Mamy nadzieję, że atmosfera, jaką tworzymy, udzieli się naszym klientom i – biorąc udział w przygotowanych atrakcjach – poczują magię Świąt – nadmieniła Katarzyna Korpak, dyrektor centrum handlowego Avenida Poznań. Jakie niespodzianki czekają na odwiedzających poznańskie centrum handlowe w grudniu?

Wygraj sobie prezent na święta (27 listopada – 3 grudnia)
Wystarczy zrobić zakupy za min. 75 zł i odebrać kupon konkursowy upoważniający do udziału w interaktywnej grze, w której nagrodami są przedpłacone karty podarunkowe o wartości 50 zł do wykorzystania w Avenidzie.

Połów prezentów (4-10 grudnia)
W dniach 9-10 grudnia z basenu wypełnionego prezentami dziecko będzie mogło wyłowić upatrzony prezent. Wystarczy, że dorosły zrobi w Avenidzie zakupy za min. 75 zł w dniach od 4-10 grudnia i tym samym umożliwi dziecku udział w finale akcji.

Bezpłatne pakowanie prezentów (11-23 grudnia)
Avenida oferuje bezpłatną usługę pakowania prezentów. Wystarczy zgłosić się do punktu i okazać dowód zakupu prezentu dokonanego w Avenidzie, a hostessy zadbają o to, by nie tylko cieszył obdarowanego, ale też dekorował świąteczną choinkę i domowe wnętrze.

Bezpłatne warsztaty pieczenia pierniczków (11-17 grudnia)
W Avenidzie powstanie bezpłatna strefa wypiekania pierniczków. Najmłodsi wcielą się w rolę prawdziwych cukierników i przygotują aromatyczne przysmaki.

Jednym z najciekawszych trendów w tworzeniu świątecznego klimatu są ozdoby w skandynawskim stylu, które będzie można zrobić podczas darmowych warsztatów w Avenidzie. Wykonywane z naturalnych materiałów, takich jak gałązki świerkowe, szyszki czy mech sprawią, że w każdym wnętrzu zapanuje magiczny nastrój.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie