Centrum handlowe Manhattan stawia na gruntowny liftingPropertydesign.pl - 13-10-2017 09:54


Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan wkroczyło w kolejny etap liftingu. Prace modernizacyjne potrwają do końca listopada br., dzięki czemu grudniowy Manhattan powita klientów w zupełnie nowej odsłonie.

Już niebawem do dyspozycji klientów Manhattanu oddane zostaną zupełnie nowe toalety, uwzględniające także nowoczesny i w pełni funkcjonalny pokój Rodzica z Dzieckiem. W centrum pojawią się także specjalne strefy dla karmiących mam, nowoczesne i multimedialne strefy dla dzieci oraz zaprojektowane specjalnie dla CH Manhattan elementy małej architektury.

Celem modernizacji obiektu jest dostosowanie centrum do zmieniających się oczekiwań klientów. CH Manhattan otrzymuje nowe oblicze, które sprawia, że obiekt postrzegany jest jako nowoczesny, ale jednocześnie, poprzez swoją wyjątkowo atrakcyjną lokalizację i specyfikę oferty - w dalszym ciągu kameralny oraz bliski lokalnej społeczności.

Autorem koncepcji jest biuro architektoniczne Design Plus pod nadzorem Katarzyny Jeske-Jonkisz. Wykonawcą generalnym liftingu jest firma Marro.