REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Centrum handlowe Tkalnia nie tylko na zakupy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 lis 2017 10:14
Centrum handlowe Tkalnia nie tylko na zakupy
fot. mat. prasowe

Zależy nam na tym, aby centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia było nie tylko destynacją zakupową, ale również głównym miejscem spotkań dla pabianiczan. Wzbogacenie oferty obiektu o kino, które będzie dysponować największym repertuarem w mieście, definitywnie potwierdza nasze założenia - zauważa Paweł Bartosiak, odpowiedzialny za komercjalizacje centrum z firmy BOIG Property Consulting.

REKLAMA

To kino Helios otworzy pierwszy multipleks w Pabianicach. Grono najemców Tkalni wzbogaci się o 4 salowe kino o powierzchni 1200 mkw. w którym zmieści się 700 osób.

-  Bardzo cieszę się, że udało nam się wypracować model mniejszego, 4-salowego kina, dzięki któremu tworzymy nowoczesne multipleksy także w mniejszych miastach - w rozbudowywanych lub modernizowanych galeriach. Takie kina cieszą się dużą popularnością wśród widzów, którzy nie muszą już jeździć do odległego dużego miasta i chętniej spędzają wolny czas w lokalnych centrach handlowych. Jestem pewny, że podobnie będzie w Pabianicach, gdzie otworzymy pierwszy nowoczesny multipleks w centrum handlowo-rozrywkowym Tkalnia – komentuje Tomasz Jagiełło, dyrektor generalny Helios.

Na terenie nowo powstającego centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia prace rozbiórkowe dobiegają końca. Obiekt otrzymał pozwolenie na budowę, która rozpocznie się w najbliższych miesiącach. Powierzchnia najmu obiektu wyniesie 14 tys. mkw. GLA. W centrum handlowo-rozrywkowym znajdzie się około 40 sklepów i 230 miejsc parkingowych. Za komercjalizację obiektu odpowiada The Blue Ocean Investment Group. Wśród najemców znajdą się m.in. Media Expert, Martes Sport, Hebe, CCC, Smyk, Empik, Pepco, KiK.

Projekt Tkalni powstał w pracowni architektonicznej MAAi, pod kierunkiem Marka Arciszewskiego. Pieczę nad realizacją inwestycji pełni Trebbi Polska. Otwarcie obiektu zaplanowano na przełom 2018/2019 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie