×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Centrum handlowe z wystawą o... lataniu

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 15 mar 2023 12:48
Centrum handlowe z wystawą o... lataniu
W przestrzeniach centrum handlowego Avenida zagości wystawa „Marzenie o lataniu”, fot. mat. pras.

Już od 16 marca do 1 kwietnia w przestrzeniach centrum handlowego Avenida zagości wystawa „Marzenie o lataniu” składająca się z siedmiu tematycznych stanowisk wyposażonych w eksponaty oraz idealnie odwzorowane elementy samolotów.

REKLAMA

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć przekrój kadłuba airbusa A320, turbinę w rzeczywistych rozmiarach, zasiąść za sterami eurocoptera i zobaczyć, jak wygląda kokpit pilotów. A jeśli tego mało, to znajdą się również informacje dla fanów technicznych nowinek m.in. co sprawia, że samoloty odrywają się od ziemi oraz z jakich elementów zbudowane są silniki. Pośród eksponatów znajdzie się również model szybowca Lilenthala i oryginalny sharklet, czyli skrzydło aerodynamiczne Airbusa A321.

Oglądając konstrukcje, każdy zwiedzający dowie się więcej o historii lotnictwa i sprawdzi, jak wyglądał rozwój techniczny, a także pozna ciekawostki na temat wpływu lotnictwa na środowisko naturalne i ekologię. Wystawa łączy w sobie edukację oraz zabawę, daję też szansę na spędzenie wspólnego czas w gronie rodziny lub przyjaciół. 

Wystawa będzie trwać od 16 marca do 1 kwietnia 2023 roku na poziomie +1
w Avenida Lounge. Ekspozycja jest dostępna w godzinach otwarcia Centrum Handlowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie