×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Centrum Janki w świątecznej odsłonie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 gru 2018 13:37
Centrum Janki w świątecznej odsłonie
fot. mat. pras.
Centrum Janki w świątecznej odsłonie
Centrum Janki w świątecznej odsłonie
Centrum Janki w świątecznej odsłonie

Centrum Janki rozbłysło świąteczną iluminacją. Świetlna dekoracja o unikatowym designie opartym o nowoczesne geometryczne wzory ozdabia zarówno fasadę centrum, jak i jego wnętrze.

REKLAMA

Tegoroczna świąteczna odsłona Centrum Janki ze 180 tysiącami energooszczędnych świateł LED zapiera dech w piersiach. Centrum postawiło na oryginalność i elegancję. Motywem przewodnim dekoracji są przyciągające uwagę geometryczne bryły, nawiązujące formą do oszlifowanych diamentów. Stylizowane wielościany, ozdobione odbijającymi światło trójkątami, zawisły w różnych częściach galerii, a ich uzupełnieniem są inne geometryczne przywieszki z gwiazdami oraz bombkami w kolorze złota i srebra.

W sercu Centrum Janki stanęła ośmiometrowa choinka w formie stożka udekorowanego kolorowymi bombkami i świetlistymi pierścieniami. Dodatkowo, z myślą o najmłodszych klientów Centrum Janki, na terenie Centrum pojawiły się niezwykłe lodowe organy, które nie tylko grają, gdy dzieci będą przeskakiwać po magicznych klawiszach, ale również pięknie rozświetlają wnętrze galerii. Uzupełnieniem gwiazdkowej odsłony Centrum Janki są świetlne rzeźby w formie bombek oraz foto ramy, idealne jako świąteczne tło do rodzinnych fotografii.

Świąteczna iluminacja Centrum Janki zawisła również na elewacji budynku. Duże LEDowe kurtyny nadają blasku szklanej fasadzie nad wejściem głównym i bocznym oraz sprawiają, że Centrum Janki jest dobrze widoczne z oddali. Oba wejścia są również udekorowane nietypową świetlną kompozycją. Dodatkowo, do głównego wejścia do centrum prowadzi brama w kształcie bombki.

„Tegoroczna świąteczna iluminacja Centrum Janki to przede wszystkim zabawa światłem i gra formą oraz nawiązanie do nowej bryły Centrum. Geometryczne i nowoczesne kształty nadają szyku całej dekoracji, a pełne blasku elementy sprawiają, że każdy już od progu może poczuć prawdziwie gwiazdkową atmosferę w Centrum Janki. Zapraszamy do wizyty w naszym centrum” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Świąteczną oprawę Centrum Janki zaprojektowała i wykonała firma Multidekor z Piastowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie