×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

CH Atrium Promenada gotowe na święta

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 04 gru 2018 11:43
CH Atrium Promenada gotowe na święta
fot. mat. pras.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, centrum handlowe Atrium Promenada przygotowało dla swoich klientów zimową iluminację inspirowaną motywem podróży. Świetlisty sterowiec na tle chmur i gwiazd, największy w Polsce stojący na ziemi świetlny balon, a także mierzący aż trzynaście metrów świerk ozdobiony złotymi bombkami i prezentami to tylko niektóre z ozdób. 24 listopada w obiekcie zabłysła dekoracja składająca się z 200 tysięcy świateł LED nad którą pracował zespół kilkudziesięciu osób.

REKLAMA

Atrium Promenada jak co roku wprowadza w świąteczny nastrój nie tylko małych, ale również tych większych Warszawiaków. W centrum handlowym pojawiły się już świąteczne dekoracje wyróżniające się nie tylko elegancją i nowoczesnością połączoną ze stylem retro, ale także zastosowaniem nowoczesnych technologii.

- Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w roku, na który czekają nie tylko dzieci, ale również dorośli. Tegoroczne świąteczne dekoracje w Atrium Promenada podkreślają zmiany, jakie zaszły w naszym centrum handlowym. Mamy nową strefę food courtu – Republikę Smaku oraz Aleję Fontann z nowymi salonami modowymi, dlatego motyw podróży doskonale odzwierciedla nasz rozwój i procesy z tym związane. Mamy nadzieję, że zimowa iluminacja, która powstała w Atrium Promenada umili naszym klientom czas robienia zakupów, a także stanie się przestrzenią w której będą mogli spędzić swój wolny – przedświąteczny czas - mówi Tomasz Hofman, dyrektor centrum handlowego Atrium Promenada.

Atrium Promenada od ulicy Ostrobramskiej zostało obrysowane złocistym rantem i czerwoną wstążką z kokardą, a boczne wejścia rozświetliły LED-owe kaskady. Przed obiektem stanął klasyczny świerk ozdobiony złotymi bombkami i prezentami, który mierzy trzynaście metrów a przy wejściu zostały zawieszone świąteczne napisy. To jednak nie koniec świetlnych atrakcji. W środku obiektu pojawiły się podwieszone wśród chmur i gwiazd o nowoczesnych geometrycznych wzorach, wielobarwne czterometrowe balony, największy w Polsce stojący balon, który lśni blaskiem niemal 10 tysięcy światełek, pięciometrowy świetlisty sterowiec podwieszony do sufitu, a także sanie Mikołaja. W centrum handlowym stanął również motocykl z Mikołajem w stylu vintage oraz wielobarwna lokomotywa z wagonikami a do wszystkich atrakcji drogę wskazuje choinka-drogowskaz.

Nie brakuje również atrakcji dla miłośników nowoczesnych technologii. Specjalnie dla nich w Atrium Promenada jest dostępna aplikacja Santa’s Here, dzięki której na  ekranie smartfona ukazuje się postać Mikołaja z którym można zrobić sobie zdjęcie i udostępnić je w mediach społecznościowych.

- Zimowa iluminacja inspirowana motywem podróży, która powstała w Atrium Promenada wymagała pracy zespołu składającego się z 8 designerów, którzy łącznie stworzyli aż 16 różnych szkiców. Cała dekoracja pochłonęła 200 tysięcy świateł LED, a w jej realizacje zaangażowany był zespół kilkudziesięciu osób - mówi Piotr Hopcia z Multidekor, firmy odpowiedzialnej za stworzenie koncepcji i wykonanie iluminacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie