×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Choinka marzeń stanęła w Mediolanie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 16 gru 2022 10:31
Choinka marzeń stanęła w Mediolanie
Choinka Swarovskiego w Mediolanie, fot. mat. prasowe

Po przeobrażeniu fasady hotelu The Mark w Nowym Jorku - w kryształowy piernik, nadszedł czas, by również Mediolan znalazł się w blasku świątecznego światła by Swarovski. Od 1 grudnia do 6 stycznia 2023 r. wysoka i jasna choinka marzeń Swarovski będzie stała w ikonicznej Galerii Vittorio Emanuele II.

REKLAMA

  • Wraz z nadejściem sezonu świątecznego firma Swarovski jest gotowa, aby wprowadzić kolejny inspirujący dla marki moment.
  • Po przeobrażeniu fasady hotelu The Mark w Nowym Jorku teraz Mediolan znalazł się w blasku świątecznego światła.
  • Od 1 grudnia br. do 6 stycznia 2023 r. wysoka i jasna choinka marzeń Swarovski będzie stała w ikonicznej Galerii Vittorio Emanuele II.

Cieszymy się, że w tym roku, po raz kolejny możemy zaprezentować choinkę Swarovskiego w Mediolanie. Ta niezwykła instalacja celebruje naszą miłość do miasta, a także świąteczny sezon, który jest wyjątkowym okresem dla marki Swarovski. W tym roku nazwaliśmy to drzewko: „The Tree of Dreams”, aby uczcić radość i cudowność tego wyjątkowego momentu w roku - mówi Michele Molon, dyrektor handlowy firmy Swarovski.

Tegoroczne Drzewo Marzeń to jedna z atrakcji świątecznych, których nie można przegapić. Powracająca co sezon, od ponad ośmiu lat, choinka Swarovskiego jest znaczącym hołdem dla miasta, zapraszając wszystkich przechodniów do utożsamiania się ze świątecznym duchem i pełnego zaangażowania w magię i dziecięcy cud.

Choinka z piernikowym motywem

Choinka posiada piernikowy motyw, charakteryzujący się ikonicznymi motywami sezonu. Wśród gałęzi można dostrzec tradycyjne symbole i klasyczne bajki, które przywołują na myśl kolekcję ozdób Swarovskiego, jednocześnie oddając hołd Mediolanowi i jego mieszkańcom.

Choinka posiada piernikowy motyw, charakteryzujący się ikonicznymi motywami sezonu, fot. mat. prasowe
Choinka posiada piernikowy motyw, charakteryzujący się ikonicznymi motywami sezonu, fot. mat. prasowe

Mediolan to moje miasto rodzinne i chciałam podarować mu  coś, co wywołałoby taki sam zachwyt, jak wtedy, gdy jako dziecko spacerowałam po jego ulicach z oczami pełnymi świateł od świątecznych dekoracji. Drzewo Marzeń to nie tylko choinka, ale również zaproszenie do odkrywania cudów tej wyjątkowej chwili w roku - mówi Giovanna Engelbert.

Choinka została podświetlona 5 grudnia podczas uroczystego publicznego eventu, w którym udział wzięli przedstawiciele zarządu miasta, dyrektor generalny Alexis Nasard, dyrektor kreatywna Giovanna Engelbert oraz gość specjalny, który oficjalnie włączył światła.

Drzewo Marzeń Swarovski w Mediolanie zostało podświetlone 5 grudnia 2022 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie