REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

City Comfort - tu wygoda spotyka się z designem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 paź 2017 11:48
City Comfort - tu wygoda spotyka się z designem
City Comfort fot. Mat. prasowy
City Comfort - tu wygoda spotyka się z designem
City Comfort - tu wygoda spotyka się z designem
City Comfort - tu wygoda spotyka się z designem

Nowe apartamenty do wynajęcia, łączące funkcje pokoju hotelowego oraz komfortowego mieszkania z możliwością wynajmu krótko i długoterminowego, uruchomiono w ramach usługi City Comfort w inwestycji WolskaKwadrat zrealizowanej przez stołecznego dewelopera – firmę Dantex.

REKLAMA

City Comfort jest zlokalizowany w sercu warszawskiej Woli. 326 apartamentów do wynajęcia zostało podzielonych na trzy kategorie: Comfort LUX, Comfort PLUS oraz Comfort. Metraż największych lokali wynosi 30 mkw. Wszystkie są kompleksowo wyposażone oraz stanowią połączenie jakości z wygodą.

- Dzięki technologii budowy i wykończenia obiektu, wnętrza są ciche, przytulne i doskonale przystosowane zarówno do krótkich, jak i dłuższych pobytów. Na wygodę użytkowników apartamentów składają się m.in. śniadanie do pokoju lub w formie bufetu, system całodobowego wydawania kluczy, serwis sprzątający, zawsze świeża pościel i ręczniki, pralnia, ochrona z monitoringiem czy parking podziemny. Stawiamy także na komfort przyjezdnych, dlatego kładziemy ogromny nacisk na ozonowanie pomieszczeń. W apartamentach City Comfort, przy okazji wyjazdów służbowych, można poczuć się jak w domu, a także wypoczywać w komfortowych warunkach – mówi Anna Górecka-Kolasa, prezes zarządu Zespołu Zarządców Nieruchomości.

W tle prace polskich artystek

City Comfort gwarantuje zarówno odpowiednie otoczenie mieszkalne, jak i miejsce do pracy. Bogate zaplecze infrastrukturalne pozwala zorganizować konferencję, bankiet lub szkolenie biznesowe. Apartamenty cechują się nowoczesnym designem, a w pomieszczeniach dominuje minimalizm oraz drewniane akcenty. Zasłony blackout umożliwiają zachowanie intymności oraz prywatności we wnętrzu apartamentów. Ponadto, w pomieszczeniach znajdują się prace graficzne utalentowanych polskich artystek – Jagny Wróblewskiej czy Aleksandry Grunholz. Przestrzeń City Comfort ma być przyjazna nie tylko dla turystów, ale także dla osób przybywających do stolicy w celach biznesowych.

Budynek City Comfort znajduje się przy ul. Wolskiej 165 w Warszawie. Proces rezerwacji apartamentów został już uruchomiony. Operatorem budynku jest Zespół Zarządców Nieruchomości, który wchodzi w skład City Service Polska. Za projekt aparthotelu odpowiada pracownia Britt-Plan. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie