×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Co jest najważniejsze przy projektowaniu łazienek premium? O tym Łucja Janik, Rubicon

  • Autor: propertydesign.pl
  • 28 mar 2018 13:03
  • Aktualizacja: 28 mar 2018 13:21
Co jest najważniejsze przy projektowaniu łazienek premium? O tym Łucja Janik, Rubicon
Łucja Janik, współwłaścicielka pracowni Rubicon, będzie jednym z prelegentów V Forum Branży Łazienkowej

Biuro architektoniczne Rubicon ma na koncie wiele realizacji komercyjnych. Łucja Janik, współwłaścicielka pracowni, będzie jednym z prelegentów V Forum Branży Łazienkowej (17 kwietnia, Hotel Sheraton w Warszawie). Opowie o tym, co jest najważniejsze przy projektowaniu łazienek premium.

REKLAMA

Biuro Rubicon przygotowało m.in. projekt przebudowy toalet w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie, docenionych przez jury konkursu Property Design Awards.

Łucja Janik jest absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej z akredytacją Royal Institute of British Architects. Ma uprawnienia do projektowania bez ograniczeń, jest członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

Przed założeniem pracowni Rubicon zdobywała międzynarodowe doświadczenie pracując w znanych biurach architektonicznych jak Chapman Taylor Architects oraz Rafael Vinoly Architects, a także Dekra Construction Management.

Łucja Janik weźmie udział w panelu dyskusyjnym "Łazienka premium – przyszłość pod znakiem innowacyjnej łazienki, która nie tylko cieszy oko, ale jest komfortowa i ekologiczna".  

Więcej o Forum Branży Łazienkowej

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie