×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Co wyróżnia tę portugalską porcelanę? Nietuzinkowe wzornictwo

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 lip 2018 14:00
  • Aktualizacja: 12 lip 2018 14:03
 Co wyróżnia tę portugalską porcelanę? Nietuzinkowe wzornictwo
Vista Alegre kolekcja Caribe fot. AlmiDecor

Vista Alegre, portugalska fabryka porcelany, łączy rzemieślnicze mistrzostwo z zaawansowanymi technologiami produkcji i innowacyjnym designem. Cechą charakterystyczną tej marki jest nietuzinkowe wzornictwo - kwiaty, pejzaże, motyle oraz złote i platynowe dekory. Zobacz trzy wyjątkowe kolekcje od Vista Alegre.

REKLAMA

Vista Alegre, portugalska fabryka porcelany, łączy rzemieślnicze mistrzostwo z zaawansowanymi technologiami produkcji i innowacyjnym wzornictwem. W swoich kolekcjach mocno nawiązuje do tradycji i kultury Portugalii. Jej wyjątkową porcelanę można znaleźć na stołach wielu wybitnych osobistości na świecie, m.in. Królowej Elżbiety II, hiszpańskiego króla Juana Carlosa oraz w Białym Domu i w wielu ambasadach.

Cechą charakterystyczną tej marki jest nietuzinkowe wzornictwo - kwiaty, pejzaże, motyle oraz złote i platynowe dekory. Fabryka od lat współpracuje z najlepszymi światowymi artystami i projektantami, tworząc z nimi niepowtarzalne, często zaskakujące kolekcje. Jednym z nich jest Christian Lacroix - projektant o niezwykłej wrażliwości i wyobraźni, lubujący się w bogatym, oryginalnym wzornictwie oraz intensywnych, soczystych kolorach. To właśnie jedna z jego kolekcji - egzotyczna Caribe, znalazła się wśród letnich nowości na stół.

W tropikach

Kolekcja Caribe, zaprojektowana przez Christiana Lacroix, to oryginalny i odważny projekt. Kwiaty, pióra, motyle i ważki w intensywnych, żywych kolorach oraz surrealistyczne postaci przywołują wspaniałe, egzotyczne klimaty.

Rajski ptak

Kolekcja Fiji inspirowana jest rajskim ptakiem, niezwykłym egzotycznym kwiatem. To lekka zastawa stołowa z geometrycznymi wzorami oraz motywami kwiatowymi w zielonych i pomarańczowych odcieniach.

W niebieskie kwiaty

Dla miłośników kwiatowych motywów, mamy zastawę z kolekcji Lazuli. Na białej porcelanie umieszczono wzory kwiatów i pnączy w głębokim, niebieskim odcieniu. To elegancka i ponadczasowa propozycja na stół od Vista Alegre.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie