Costa Coffee debiutuje w Radomiu. Eko-design we wnętrzuPropertyDesign.pl - 22-02-2019 16:28


Costa Coffee otworzyła swój pierwszy lokal w Radomiu. Nowa kawiarnia znajduje się w Galerii Słonecznej, która mieści się w centrum miasta. Projekt kawiarni wpisuje się w będący już stylem życia trend eko.

Galeria Słoneczna, w której zlokalizowana jest nowo otwarta Costa Coffee, mieści się w samym sercu Radomia i jest częścią unikalnego 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego. Costa Coffee wpisuje się w miejsce tętniące życiem.

Komfort to podstawa

To klienci są w centrum uwagi Costa Coffee. Dlatego wybrany styl aranżacji wnętrza tworzy uczucie dużego komfortu. Meble, które znalazły się w nowej lokalizacji zapewniają wygodę i dają możliwość zrelaksowania się przy filiżance aromatycznej kawy. Całość dopełnia odpowiednio dobrana paleta barw, które sprawiają, że we wnętrzu panuje przytulny, ciepły klimat. Projekt kawiarni w Radomiu wpisuje się w będący już stylem życia trend eko. Wystrój zawiera ekologiczne elementy, takie jak drewno czy zielone rośliny. Ważną częścią designu jest nowy, ergonomiczny bar, który pracownikom Costa Coffee ułatwi szybką i sprawną obsługę klientów.