Costa Coffee na Powiślu - klimatycznie w nowym koncepciePropertydesign.pl - 15-02-2016 12:39


Kolejna warszawska kawiarnia pod szyldem Costa Coffee została otwarta w samym sercu Powiśla. Nowe kawiarnie Costa Coffee utrzymane są w koncepcji designu Metro, za który odpowiada londyńskie studio Stiff+Trevillon.

Nowy lokal mieści się w budynku mieszkalnym przy ul. Tamka 29. Kawiarnia o łącznej powierzchni około 130 m kw. oferuje blisko 50 miejsc siedzących, a w sezonie wiosenno-letnim także dodatkową przestrzeń na odpoczynek z kubkiem kawy w przytulnym ogródku. Dla wielbicieli jednośladów, którzy zechcą ugasić pragnienie w Costa Coffee, przewidziano stojaki na rowery.

Lokal jest połączony z salonem fryzjerskim Miłek Design, prowadzonym przez parę znanych warszawskich stylistów. Ten niespotykany dotąd na mapie Warszawy koncept połączonych działalności, na stałe wpisał się już w tkankę takich metropolii jak Londyn czy Berlin.

Nowoczesny styl Metro, w którym zaaranżowane zostało wnętrze kawiarni na Powiślu, pięknie komponuje się z zabytkową zabudową pobliskich kamienic i czyni nowy adres Costa Coffee dobrym miejscem na chwilę relaksu w towarzystwie aromatycznej kawy.