REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Coworking i biura serwisowane w Wilanów Office Park mile widziane

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 12 gru 2017 12:29
Coworking i biura serwisowane w Wilanów Office Park mile widziane
Wilanów Office Park, fot. mat. pras.

Budynek Be Free w warszawskim kompleksie Wilanów Office Park jest obecnie wynajęty w 100 proc., a budynek Be The One w ponad 95proc. Jednym z najemców jest firma New Work, operator biur serwisowanych i przestrzeni coworkingowych.

REKLAMA

Kolejne umowy najmu na prawie 4 tys m kw. podpisały dwie firmy. Pierwsza z nich - lider w branży bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej - przeprowadzi się do Wilanów Office Park z mokotowskiego kompleksu Platinium już na początku 2018 roku. Drugim nowym najemcą biurowca Be The One, będzie nowy operator biur serwisowanych i przestrzeni coworkingowych firma New Work, który już w listopadzie rozpoczął otworzył swoją pierwszą lokalizację w Polsce.
 
- Cieszymy się z osiągniętego w nieco ponad 12 miesięcy wyniku. Takie tempo rekomercjalizacji powierzchni było możliwe dzięki całościowemu wprowadzeniu rekomendowanej przez nas strategii. Choć na początku do niektórych zmian i udogodnień zaproponowanych przez nasz zespół podchodzono z rezerwą, to działania takie jak odświeżenie logo czy zmiana nazw budynków były dobrą decyzją. Powodzeniem zakończyły się również projekty uruchomienia shuttle bus oraz budowa dodatkowych parkingów naziemnych dla najemców kompleksu, a zwieńczeniem sukcesu było wprowadzenie przedszkola do budynku. Te wszystkie działania zaowocowały nowymi umowami jak i przedłużeniem najmu powierzchni przez obecnych już w kompleksie najemców - mówi Adrian Bojczuk, zastępca dyrektora w dziale wynajmu powierzchni biurowych.

Wilanów Office Park to kompleks biurowy składający się z trzech budynków: Be The One (poprzednio B1) i Be Free (wcześniej B3) oraz siedziby należącej do Asseco Poland SA. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie