REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Coworking Mindspace na celowniku Booking.com

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 lis 2017 13:36
Coworking Mindspace na celowniku Booking.com
Mindspace w Tel Awiwie, fot. materiały prasowe

Booking.com, jedna z największych firm na świecie, specjalizujących się w usługach podróżniczych e-commerce oraz lider technologii cyfrowej, otwiera centrum badawczo-rozwojowe poświęcone technologiom sztucznej inteligencji. Booking.com jako lokalizację dla swojego zespołu wybrał przestrzeń coworkingową Mindspace w Tel Awiwie. 

REKLAMA

Booking.com, jedna z największych firm na świecie, specjalizujących się w usługach podróżniczych e-commerce oraz lider technologii cyfrowej, otwiera centrum badawczo-rozwojowe poświęcone technologiom sztucznej inteligencji. Polskie start-upy oraz małe i średnie firmy, specjalizujące się w handlu elektronicznym, podróżach czy nowych technologiach mogą z łatwością korzystać z innowacyjnego ekosystemu Booking.com, a wszystko dzięki globalnej sieci biznesowej Mindspace. Booking.com jako lokalizację dla swojego zespołu wybrał przestrzeń coworkingową Mindspace w Tel Awiwie.

– Kiedy rozpoczęliśmy poszukiwanie idealnego miejsca dla naszego nowego centrum rozwoju
w Tel Awiwie, wyobraziliśmy sobie przyjazne i współpracujące środowisko pracy w samym sercu miasta, a Mindspace był w stanie to zapewnić – powiedział Steven Morrison, Senior Product Owner w Booking.com. – W tej nowej, dedykowanej przestrzeni rozwojowo-badawczej planujemy wykorzystać potencjał młodych, dynamicznych talentów w regionie, aby zbadać, w jaki sposób uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja, a także inne nowe i powstające technologie mogą napędzać przyszłe innowacje w zakresie podróżowania. W tym celu niezbędne są odpowiednie warunki, które pobudzają wyobraźnię i inspirują do eksperymentowania i poszukiwania nowych rozwiązań – dodał Morrison.

Wybór przestrzeni coworkingowej Mindspace w Tel Awiwie na lokalizację centrum B&R Booking.com przynosi także nowe możliwości biznesowe polskim start-upom i firmom, które zdecydowały się dołączyć do społeczności Mindspace Koszyki w Warszawie. Dzięki międzynarodowej sieci biznesowej Mindspace, uzyskują oni dostęp do zespołu badawczo-rozwojowego Booking.com w Izraelu za pośrednictwem społeczności i aplikacji mobilnej Mindspace, jak również do dynamicznych środowisk start-up i producentów technologii na całym świecie.  

– Cieszymy się, że możemy budować mosty między krajami, miastami i firmami. Mindspace jest pierwszym globalnym operatorem powierzchni coworkingowych w Polsce, który oferuje członkom swojej lokalnej społeczności możliwość współpracy z innymi innowacyjnymi przedsiębiorstwami ponad granicami, a to dzięki naszej ugruntowanej i rozwiniętej sieci biznesowej. Jesteśmy zaszczyceni zaufaniem, którym obdarzył nas serwis Booking.com. Dołączanie innowacyjnych zespołów projektowych tak wspaniałych firm do Mindspace, umożliwia start-upom należącym do naszej społeczności testowanie swoich rozwiązań, a niekiedy także skalowanie ich produktów czy usług – powiedział Dan Zakai, współzałożyciel i prezes zarządu Mindspace

Duże przedsiębiorstwa i korporacje coraz częściej wybierają współdzielone miejsca do pracy dla prowadzenia swojej działalności. Zamiast pracować w typowej strukturze biurowej, firmy skłaniają się do stosowania bardziej elastycznych rozwiązań – korzystając jednocześnie z ducha kreatywności i możliwości nawiązania kontaktów z innymi innowacyjnymi firmami oraz indywidualnymi osobami. Dla odnoszących sukcesy przedsiębiorstw, takich jak Booking.com, inspirujące przestrzenie coworkingowe Mindspace mogą stanowić dobrą alternatywę dla tradycyjnego biura.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie