×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Coworking w kawiarni? Beauty Shoppe udowadnia, że wszystko jest możliwe

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 16 sie 2018 09:00
Coworking w kawiarni? Beauty Shoppe udowadnia, że wszystko jest możliwe
Beauty Shoppe, fot. Alexandra Ribar, Beauty Shoppe

Beauty Shoppe, firma zajmująca się tworzeniem coworkingów, otworzyła w Cleveland w stanie Ohio swoją kolejną placówkę. Niezwykłość coworkingu tkwi nie tylko w przepięknych, pastelowych wnętrzach, ale również w tym, że zlokalizowano go w... kawiarni.

REKLAMA

Kawiarnia Foyer z coworkingiem Beauty Shoppe znajdują się w zabytkowym, ceglanym obiekcie z 1876 roku położonym w centrum miasta. Głównym zamysłem twórców obiektu było stworzenie przyjaznego spotkaniom miejsca, w którym ludzie pracę odczuwają jako przyjemność.

Projekt o powierzchni 12 tys. mkw. zakładał połączenie tętniącej życiem kawiarni z miejscami do pracy o dwojakim charakterze - publicznym i prywatnym. W Beauty Shoppe pracować można bowiem zarówno przy stolikach wśród klientów kawiarni, jak i w prywatnym, specjalnie wydzielonym miejscu.

Bar kawowy w kolorze brudnego różu stanowi centralny punkt wspólnej przestrzeni. Projektantom zależało na tym, aby utrzymać wnętrza w jasnej kolorystyce z kilkoma mocniejszymi akcentami, a także na tym, aby zachować niektóre zabytkowe i artystyczne detale.

Coworking w Cleveland to również hołd dla lokalnych producentów mebli. Wyposażenie Beauty Shoppe składa się z produktów dostarczanych przez tutejszych projektantów i twórców - Zacha KruszynskiegoLeah Patgorskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie