Coworking w samym sercu salonu Warszawy. Czy WeWork w Hotelu Europejskim zgarnie Prime Property Prize?PropertyDesign.pl - 20-08-2019 09:00


Jedna ze stołecznych filii coworkingowej marki WeWork mieści się w nie byle jakim obiekcie - Hotelu Europejskim. To prestiżowe miejsce, które jest perłą na architektonicznej mapie Warszawy, nie zostało wybrane przypadkowo. Europejski, który od 160 lat jest dumą mieszkańców stolicy, usytuowany jest w samym sercu salonu Warszawy. Przestrzeń została nominowana w konkursie Prime Property Prize 2019 w kategorii "Coworking Roku".

Nowa lokalizacja w najbardziej luksusowym z warszawskich hoteli, ma unikalny wygląd wpisujący się w zabytkowy charakter budynku. Wszystkie detale dobrane zostały z wyjątkową dbałością o najlepszy komfort członków biurowej społeczności. Wygodne i miękkie sofy oraz pufy w centralnych punktach tworzą relaksacyjny klimat i zachęcają do integracji. Nie brakuje też lokalnego kolorytu – ściany wnętrz zdobią dzieła polskich artystów, m.in. grafika Waldemara Świerzego. Członkowie WeWorka mogą zagrać w bilard, wypić kawę serwowaną przez profesjonalnego baristę, rozwijać nowe znajomości podczas wspólnych śniadań lub po prostu zrelaksować się w specjalnej strefie chillout. Popularnością cieszą się również wydarzenia lifestyle’owe, takie jak sesje jogi, warsztaty coachingowe, dni wellness i wiele innych.

ZOBACZ NOMINACJE I ODDAJ GŁOS

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie statuetek odbędzie się 11 września podczas uroczystej Gali Prime Property Prize 2019, będącej zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji Property Forum 2019.

Konkurs Prime Property Prize ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. W tym roku w plebiscycie pojawiła się nowa kategoria: Coworking Roku.