REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Coworking wkracza na Wilanów

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 15 sty 2018 13:29
Coworking wkracza na Wilanów
fot. unsplash

- Na rynek pracy wchodzi nowe pokolenie, które jest coraz bardziej mobilne i w bardzo racjonalny sposób zarządza wydatkami na prowadzenie działalności - mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyg. W warszawskim Wilanowie powstała przestrzeń coworkingowa Robyg Working Balance.

REKLAMA

Grupa Robyg wprowadza nową usługę – przestrzeń coworkingową w Wilanowie. Segment wynajmu biur w ramach coworkingu notuje rokrocznie dynamiczny wzrost popytu i ma atrakcyjne perspektywy rozwoju. W ofercie Robyg znajdzie się wysokiej jakości przestrzeń biurową – na 300 mkw. najemcy otrzymają dostęp do czterech w pełni wyposażonych sal konferencyjnych i przestronnej części wspólnej. Spółka rozważa rozszerzanie działalności w tym obszarze i systematyczny wzrost jego udziału w przychodach. Dodatkowo do 31 stycznia można przez jeden dzień za darmo przetestować biuro w Wilanowie – voucher do pobrania ze strony projektu.

Robyg Working Balance oferuje: profesjonalną przestrzeń biurową – open space, sale konferencyjne, możliwości wydruków, a także pełną infrastrukturę biurową: szybki dostęp do internetu oraz parking bezpośrednio przy budynku. Dodatkowym atutem jest przestrzeń socjalna z kawą oraz możliwość zamówienia zdrowego posiłku. Ponadto, dla korzystających z biura, Grupa Robyg planuje uruchomić cykliczne, bezpłatne spotkania z coachem, warsztaty i szkolenia.

- Należy podkreślić, że w 2017 roku w Polsce było zarejestrowanych około 2600 start-upów, z czego większość działa w jednym z czterech miast: Warszawie, Krakowie Trójmieście i Poznaniu, a środowisko to nieustająco się powiększa. Grupa Robyg zdecydowała się na rozpoczęcie działalności w nowym segmencie, bo warszawski Wilanów nie dysponował do tej pory taką przestrzenią, a jest miejscem wyjątkowym ze względu na koncentrację młodych przedsiębiorców. Dostosowywanie do potrzeb rynku jest strategicznym założeniem grupy Robyg. Wartością dodaną Working Balance od Robyg jest – oprócz w pełni funkcjonalnego biura – także tworzenie przestrzeni networkingowej. W planach spółki jest organizowanie warsztatów i szkoleń dla korzystających z biura przedsiębiorców, co dodatkowo przyczyni się do rozwoju nowych biznesów w Warszawie – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyg.

Więcej na PropertyNews.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie