Coworkingowy gigant z nowymi biurami w Polsce. W planach pięć kolejnych lokalizacjiPropertydesign.pl - 21-06-2018 11:27


Dostawca elastycznych przestrzeni biurowych i co-workingowych, do końca 2018 roku otworzy pięć kolejnych lokalizacji w największych polskich miastach. Część z nich jest już w większym stopniu wynajęta.

- Do świeżo otwartych w pierwszej połowie roku powierzchni biznesowej Regus w inwestycjach Solec Business Center i Villa Metro Wilanowska dołączy 5 nowych w Warszawie, Gdańsku i w Krakowie. Łącznie, zaoferujemy około 700 miejsc pracy - mówi Rafał Gabteni, Area Director na Polskę w grupie IWG, w skład której wchodzi Regus.

Warszawskie biura Regusa o łącznej powierzchni 4100 mkw. powstaną w biurowcach Polna Corner (wrzesień), Atrium Plaza (listopad) oraz Park Avenue (grudzień).

Biuro w Gdańsku, znajdujące się w kompleksie Opera Office, będzie miało ok. 1400 m2 i zostanie oddane do użytku na przełomie września i października br.

Z kolei krakowski kompleks o powierzchni ok.1500 m2, który został już zarezerwowany w 99% przez jedno z największych globalnych przedsiębiorstw, zostanie oddany do użytku we wrześniu br. w biurowcu Equal Buisness Park.

Nowe lokalizacje w nurcie Sagano i Bauhaus

Centra biznesowe Regus opierają się na jednym z dwóch projektów Sagano i Bauhaus. Pierwsze, inspirowane naturą i czterema porami roku Sagano realizowane w lokalizacji Regus Villa Metro, Atrium Plaza, Opera Office, Polna Corner i Equal Park to nowoczesna przestrzeń wykorzystująca eleganckie linie, stal nierdzewną czy szkło hartowane. Dzięki połączeniu żywych organizmów, naturalnych wzorów i elementów inspirowanych naturą pracownicy mogą czuć się zrelaksowani, zaangażowani i połączeni z otaczającym ich światem.

Dla porównania, drugi projekt Bauhaus (biura w Park Avenue lub Solec w Warszawie) ma industrialny charakter, z dużą różnorodnością przestrzeni do pracy które cieszą się popularnością wśród startupów i młodych firm.

Usługi krojone na miarę

Zauważalnym trendem – jak zaznacza Gabteni – to powiększająca się grupa docelowa. Obecnie stosunek klientów zagranicznych i rodzimych wynosi nawet pół na pół. Polskie firmy wyraźnie dostrzegają wartość dodaną w Regusie, który w przypadku ekspansji firmy daje klientowi możliwość przenoszenia biura z miasta do miasta czy nawet z kraju do kraju.

Elastyczna oferta Regusa, jego 3200 lokalizacji w 110 krajach, z których klient może korzystać w obrębie członkostwa oraz poczucie bezpieczeństwa jakie daje małym i średnim firmom sprawia, że Regus nadal jest bezkonkurencyjnym dostawcą elastycznego miejsca pracy.