×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Cyrk motywem przewodnim szczecińskiego hotelu. Zaglądamy do ibis Styles Szczecin Stare Miasto

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 12 sie 2022 14:00
Cyrk motywem przewodnim szczecińskiego hotelu. Zaglądamy do ibis Styles Szczecin Stare Miasto
Marka Accor otworzyła pierwszy na Pomorzu Zachodnim hotel spod szyldu ibis Styles, fot. mat. pras.

Marka Accor otworzyła pierwszy na Pomorzu Zachodnim hotel spod szyldu ibis Styles. Projekt hotelowej bryły w Szczecinie przygotowało Federacyjne Biuro Architektoniczne, a wnętrza zaaranżowała firma Detal z Trójmiasta.

REKLAMA

  • ibis Styles Szczecin Stare Miasto otworzył drzwi dla pierwszych gości.
  • Na gości czeka 161 pokoi.
  • Motywem przewodnim hotelu jest cyrk.

Projekt bryły budynku przygotowało Federacyjne Biuro Architektoniczne, a wnętrza zaaranżowała firma Detal z Trójmiasta. Hotel spełnia wymagania budownictwa ekologicznego, a inwestycja została zrealizowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM. Właścicielem i inwestorem ibis Styles Szczecin Stare Miasto jest Orbis, największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe w tym regionie, której właścicielem jest AccorInvest – inwestor, właściciel i operator hotelowy z pozycją lidera w Europie.

- ibis Styles Szczecin Stare Miasto powstał w historycznej części miasta, które stale rozwija się pod kątem biznesowym, kulturalnym i turystycznym. Dzięki nowemu otwarciu w partnerstwie z Grupą Accor wykonujemy kolejny krok w kierunku rozwoju w kluczowych lokalizacjach i dalszego wzmacniania naszej obecności w Europie Wschodniej. Wierzymy, że dzięki swojej wyjątkowości hotel wprowadzi nową jakość na rynek w Polsce – podkreśla Dominik Sołtysik, prezes zarządu Orbisu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie