Czas na kuchenne innowacje podczas 4 Design DaysPropertyDesign.pl - 23-01-2017 11:00


Dzisiejsza kuchnia to centrum domowego życia, nieodłączny element naszej codzienności. Jej wyposażenie powinno być spełnieniem marzeń o kuchni na każdą okazję, odpowiadającej wszystkim potrzebom użytkownika. Jak to osiągnąć, już wkrótce podpowiedzą wystawcy 4 Design Days.

Kuchnie zintegrowane z jadalniami, otwarte na salon są kwintesencją domowego i towarzyskiego życia. Producenci urządzeń kuchennych coraz częściej stawiają na urządzenia, które nie dominują domowej przestrzeni, o minimalistycznym wzornictwie i ujednoliconej stylistyce frontów. W czasie 4 Design Days (16-19 lutego 2017 r.) takie sprzęty kuchenne będzie można obejrzeć na stoisku marki Franke, która pokaże m.in. kolekcję Frames by Franke.

- Współczesne kuchnie kojarzą się nam z energią i pasją do gotowania. Statyczną przestrzeń wypełnia gwar rozmów, feeria barw świeżych owoców, warzyw czy ziół oraz zapachy, które pobudzają zmysły - mówi Michał Pachecka, przedstawiciel marki Franke. -  Chcemy czuć się dobrze w kuchni, bo to często tutaj toczy się domowe życie. Doceniamy technologie, które pomagają nam w kulinarnych wyczynach i wspierają w codziennej rutynie. Dlatego wybieramy świadomie rozwiązania, które będą nadążały za naszym domowym rytmem.

Kolekcja Frames by Franke to eleganckie, intuicyjne urządzenia wykorzystujące wyrafinowaną technologię. Piekarnik, płyta grzewcza lub indukcyjna, okap, zlewozmywak z baterią tworzą zestaw, który w trakcie dnia oferuje wiele wygodnych rozwiązań, a po skończonej pracy staje się integralną częścią salonu.

W czasie 4 Design Days marka Franke przedstawi również ofertę zlewozmywaków i baterii kuchennych. 

- Zlewozmywaki Franke są idealnym dopełnieniem baterii: elegancko wkomponowane w kuchenny blat, z bogatym systemem akcesoriów doskonale przygotowane są do wielozadaniowych ról - dodaje Michał Pachecka. - Zlewozmywaki ceramiczne są najbardziej eleganckimi modelami urządzeń w kuchennej strefie wody. Doskonale pasują do blatów z kompozytów, kamienia czy drewna. Stanowią zgrany duet z nowoczesnymi, bateriami, które dumnie dominują nad połyskującą powierzchnią zlewozmywaków. Ceramiczna powłoka zlewozmywaków jest  odporna na kuchenne zabrudzenia i świetnie wytrzymuje intensywną eksploatację.

Marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków kuchennych.

Zobacz więcej: www.4dd.pl.