REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Czas wprowadzić design do biurowej kuchni

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 26 paź 2017 14:54
Czas wprowadzić design do biurowej kuchni
fot. materiały prasowe
Czas wprowadzić design do biurowej kuchni
Czas wprowadzić design do biurowej kuchni
Czas wprowadzić design do biurowej kuchni
Czas wprowadzić design do biurowej kuchni
Czas wprowadzić design do biurowej kuchni

Innowacyjne biura potrzebują innowacyjnych rozwiązań. Panorama marki Novy łączy w sobie funkcjonalną płytę indukcyjną oraz wydajny okap typu downdraft. Jest młodsza, aczkolwiek większa i mocniejsza od poprzednika, dlatego daje jeszcze więcej możliwości. Ponadczasowy design, przemyślana konstrukcja i inteligentna technologia sprawiają, że z łatwością adaptuje się do aktualnych potrzeb i stylu życia i pracy użytkowników.

REKLAMA

Kuchnia to miejsce, odgrywające kluczową rolę zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej. Novy otwiera drogę do kuchni, w której możemy poczuć się w pełni komfortowo i funkcjonalnie. Od 45 lat belgijska marka nie ustaje w doskonaleniu swojej oferty, czego dowodem jest najnowszy produkt klasy premium. Wysuwany okap zintegrowany z płytą indukcyjną tworzy ekskluzywne centrum gotowania najnowszej generacji.

Panorama urzeka eleganckim, minimalistycznym wyglądem, ale przede wszystkim imponuje mocą i technologią kryjącą się w środku. Cztery, ośmiokątne pola grzewcze rozmieszczono na 88-centymetrowej płycie w wygodnej panoramicznej konfiguracji. Uzupełnia ją wieża wentylacyjna, zlokalizowana z tyłu strefy roboczej płyty. Taki układ determinuje liczne zalety urządzenia. Wpływa na efektywne wyłapywanie oparów już u źródła, a dodatkowo pozwala na większą swobodę ruchów podczas gotowania. To co wyróżnia model Panorama od innych urządzeń dostępnych na rynku to możliwość regulacji wysokości wysuwanego okapu.

Po zakończonej pracy urządzenie dyskretnie ukrywa się w płycie, idealnie wtapiając się w otoczenie. Panorama wprowadza do kuchni nieznaną dotąd jakość i zupełnie nowe rozwiązania. Unikalna konstrukcja sprawia, że jest to pierwszy okap typu downdraft umożliwiający swobodny montaż szeregu szuflad (do głębokości 40 cm) bezpośrednio pod płytą grzejną. W ten sposób zyskujemy miejsce do przechowywania, tak cenne w każdej kuchni. Dodatkowo Panorama pozostawia architektom dużą swobodę przy projektowaniu. Nie wymaga sufitu lub ściany, więc można je zainstalować niemal wszędzie.

Novy dąży do zapewnienia najwyższej jakości, pod względem walorów estetycznych, wykonania oraz prostoty użytkowania. Innowacyjna płyta indukcyjna zapewnia ogromną elastyczność i szereg udogodnień podczas gotowania. Liczba detali ograniczona do minimum oraz eleganckie wykończenie w czarnym szkle sprawiają, że całe urządzenie prezentuje się nowocześnie i bardzo stylowo. Płyta subtelnie zaznacza swoją obecność i świetnie wkomponuje się w różnego rodzaju aranżacje. Można zamontować ją zarówno na blacie, jak i na równi z nim.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie