REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Czy Duka podbije Niemcy?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 paź 2017 12:20
Czy Duka podbije Niemcy?
fot. mat. prasowe

Skandynawska marka Duka nie zwalnia tempa. Za nami otwarcie sklepu w Berlinie, w centrum handlowym Spandau Arcaden. Jest to pierwszy salon Duka w Niemczech. Tym samym marka kontynuuje swoje plany rozwoju sieci sprzedaży międzynarodowej.

REKLAMA

Mieszkańcy Berlina jako pierwsi klienci w Niemczech mieli okazję zapoznać się z unikatowym wyposażeniem kuchni i jadalni proponowanym przez Dula. Otwarcie zbiegło się z wprowadzeniem na rynek nowej kolekcji Automn Flavours, w której znajdują się akcesoria inspirowane jesiennymi motywami – kolorami ziemi, naturalnymi fakturami, nietypowymi kształtami a także wzornictwem inspirowanym etnicznym stylem. W salonie dostępne są m.in. najnowsza zastawa stołowa Ruta oraz kolekcja naczyń do pieczenia i serwowania Mans.

Produkty Duka charakteryzuje prostota i minimalizm. Nowe kolekcje zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami, zachowując jednocześnie unikalny, skandynawski design. Poza walorami estetycznymi, wyposażenie Duka to przede wszystkim sprytne rozwiązania ułatwiające codzienne czynności.

Niemcy są jednym z krajów, w których Duka planuje intensywny rozwój sprzedażowy. Pozostałe państwa, w których obecna jest już marka, to Anglia, Holandia i Bułgaria. We wszystkich uruchomiono już sklepy online. Kolejnym krokiem będzie udostępnienie oferty Duka na platformach sprzedażowych Amazon i eBay. W tym wypadku Niemcy są strategicznym punktem, ponieważ oferta ukaże się w pierwszej kolejności w wersji niemieckojęzycznej. W dalszej perspektywie jest zwiększenie zasięgu o kolejne kraje europejskie.

Duka skrupulatnie przygotowała się do wejścia na rynek niemiecki, dzięki czemu może zaproponować usługi dopasowane do potrzeb lokalnych klientów. W ofercie sklepu jest m.in. możliwość złożenia zamówienia, które zostanie dostarczone przez kuriera do domu w wypadku, gdy na miejscu zabraknie wybranego towaru.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie